- دسته‌بندی نشده

خشم نهفته | نقدها و نمرات بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void

خشم نهفته | نقدها و نمرات بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void

بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void به تازگی منتشر شده است و حالا شاهد انتشار نقدها و نمرات آن هستیم. بازخوردهای ضد و نقیضی تاکنون از جانب منتقدین در رابطه با این بسته‌ی الحاقی ارائه شده است و بسیاری از منتقدین، تکراری شدن این محتوای اضافی را عامل اصلی شکست آن می‌دانند.

بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void شخصت فیوری (Fury) را به ماجراجویی تازه‌ای فرا می‌خواند و مناطق جدیدی را به بازی اصلی اضافه می‌نماید. تاکنون، این محتوای اضافی نتوانسته است مورد تحسین منتقدین واقع شود و اکثر منتقدین به تکراری شدن و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نامناسب آن، اشاره داشته‌اند. اما همچنان این محتوای اضافی می‌تواند طرفداران این مجموعه را راضی نموده و اکشنی ناب را ارائه نماید.

شما می‌توانید نقدها و امتیازات بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

Video Chums: 8/10

به طور کلی بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void، یک محتوای اضافی عالی است که ارزش تکرار بازی Darksiders III را به طور هوشمندانه‌ای از طریق معماهای بازی افزایش داده است.

TrueGaming: 8/10

بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void، تجربه‌ای متعادل بین معماها و مبارزه با دشمنان و باس‌های آن را برای طرفداران ارائه نموده است.

Vendal: 7/10

اگر شما خواهان بازگشتی مجدد به بازی Darksiders III و به اتمام رساندن آن توسط محتوای جدیدی هستید، بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد. حل معماها و مبارزات آن، رضایت‌بخش و بیش از پیش سرگرم‌کننده است. همچنین، تجهیزات اضافه شده‌ی جدید در این بسته‌ی الحاقی موجب شده است تا محتوای آن غنی‌تر از گذشته باشد.

God is Geek: 6/10

بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void، یک محتوای اضافی بسیار جذاب است که مبارزه‌های شگفت‌انگیزی را با باس‌های آن برای طرفداران ارائه می‌نماید. اما متاسفانه در نهایت این محتوای اضافی بسیار تکراری و ناامیدکننده است.

PlayStation Country: 6/10

بسته‌الحاقی Darksiders III: Keepers of the Void برروی حل معماهای مختلفی تمرکز دارد که پاداش‌های منحصر بفردی را درقالب زره و سلاح‌های متنوعی برای طرفداران در نظر گرفته است. متاسفانه محیط و معماهای آن بسیار تکراری است و انگیزه‌ی تکرار مجدد بازی را در طرفداران ایجاد نمی‌نماید.

The Digital Fix: 5/10

علی‌رغم ویژگی‌های جدید اضافه شده توسط این بسته‌ی الحاقی در بازی Darksiders III، این محتوای اضافی موارد قابل توجهی را به بازی و ماجرای شخصیت فیوری اضافه نساخته است. این بسته‌ی الحاقی، تنها روش‌های گران‌قیمتی را برای باز کردن صندوق‌های آن و به منظور دست‌یابی به زره و اسلحه‌های جدیدی به بازی اصلی ارائه نموده است.

بازی Darksiders III در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند بررسی ویدئویی این عنوان را از این نشانی مشاهده و یا دریافت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *