- دسته‌بندی نشده

حضور شخصیت Kamala Khan یا Ms. Marvel در بازی Avengers رسماً تایید شد

حضور شخصیت Kamala Khan یا Ms. Marvel در بازی Avengers رسماً تایید شد

بازی Avengers در جریان پنل شرکت مارول در رویداد SDCC رونمایی شد و شاهد رونمایی از شخصیت‌های مختلف این بازی و مبارزات‌ آن‌ها بوده‌ایم. حال به تازگی سازندگان رسما حضور یک شخصیت دیگر را نیز در این بازی تایید کرده‌اند. این شخصیت کسی نیست جز Kamala Khan یا همان Ms. Marvel.

اگر تریلر گیم‌پلی فاش شده از بازی Avengers را مشاهده کرده باشید، قطعاً متوجه حضور Kamala Khan با کاپیتان مارول شده‌اید؛ صحنه‌ای کوتاه که شاید از نگاه خیلی از مخاطبان در مانده باشد. همان طور که انتظار می‌رفت امروز، سازندگان رسما حضور این شخصیت در بازی Avengers را تایید کرده‌اند.

تئوری‌های مختلفی در رابطه با این شخصیت مطرح می‌شود و بسیاری بر این باور هستند که راوی تریلر بازی Avengers در رویداد E3 2019 Kamala Khan یا Ms. Marvel بوده است. تریلر گیم‌پلی بازی Avengers که در رویداد SDCC 2019 نمایش داده شد، مربوط به قسمت مقدمه‌ی بازی است که Kamala Khan به عنوان یک دختر جوان در آن حضور دارد بنابراین با در نظر گفتن این موضوع که داستان بازی Avengers پنج سال پس از اتفاقات قسمت مقدمه‌ی بازی جریان دارد، می‌توان حدس زد که Ms. Marvel نقش بسیار مهمی را در داستان بازی ایفا کند و یا حتی ممکن است یکی از شخصیت‌های قابل بازی Avengers باشد.

در هر صورت اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بازی و شخصیت‌های آن در دسترس نیست. تاکنون علاوه بر شخصیت‌های اصلی بازی از شخصیت‌هایی به مانند مرد مورچه‌ای و یا Taskmaster رونمایی شده است و شاید در آینده شاهد رونمایی از شخصیت‌های دیگری به مانند Hawkeye و یا جزئیات بیشتری از شخصیت Ms. Marvel باشیم.

اگر هنوز تریلر نمایش داده شده از گیم‌پلی بازی Avengers در رویداد SDCC 2019 را مشاهده نکرده‌اید، به این منظور، می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *