- دسته‌بندی نشده

حالت پشتیبانی از ماد به بازی Total War: Three Kingdoms اضافه شد

حالت پشتیبانی از ماد به بازی Total War: Three Kingdoms اضافه شد

سرانجام حالت پشتیبانی از ماد به بازی استراتژی Total War: Three Kingdoms اضافه گردید. اخیرا در پستی جدید در وب‌سایت بازی، استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) سازنده‌ی این عنوان، اشاره کرده است که ابزارهای مادینگ مشابه بازی‌های قبلی این سری خواهد بود. همچنین مشخص شد که بخش‌های مختلف بازی ممکن است قابل تغییر باشند.

موقعیت‌های آغازین، نقشه‌های نبردها، تصاویر شخصیت جدید، انیمیشن‌ها و مدل‌های سفارشی و موارد دیگر می‌توانند قابل تغییر باشند. با این حال، بازی‌بازان قادر نخواهند بود که کدهای بازی را تغییر دهند و یا فایل‌های صوتی جدید بسازند. آن‌ها همچنین نمی‌توانند که نقشه‌های نبرد کمپین بازی را تغییر دهند. علاوه بر این موارد، گزینه‌هایی وجود دارند که در شرایطی قابل تغییر هستند.

اساسا، اگر یک ماد اطلاعات مربوط به قرارداد بین خریدار و ناشر را نقض کند، قابل قبول نخواهد بود. سازنده‌ی بازی در این مورد توضیحاتی ارائه داده است:

لطفا از ساخت مادهایی که به منظور تحریک، ترساندن، مقابله با گروه‌های دیگر، ارجاع به یک IP دیگر و یا ایجاد محتوای جنسی طراحی می‌شود، جدا خودداری نمایید.

بازی Total War: Three Kingdoms در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی گیمفا را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *