- دسته‌بندی نشده

جزئیات جدیدی از ویژگی Photo Mode بازی Concrete Genie منتشر شد

جزئیات جدیدی از ویژگی Photo Mode بازی Concrete Genie منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، یکی از عناوین جدیدی که قرار است به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود، از ویژگی Photo Mode پشتیبانی خواهد کرد. همچنین بخش‌ جدیدی نیز برای این بازی آماده شده است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا زمان را در این حالت جابجا کنند و در بهترین زمان تصویر خود را ثبت کنند.

دو سال پیش بود که شرکت سونی به صورت رسمی از بازی دوست‌داشتنی Concrete Genie رونمایی کرد. از آن زمان تریلر و تصاویر رنگارنگ بسیاری را از این بازی دیده‌ایم که احتمالا باعث شده‌ تا برخی از کاربران، وجود ویژگی Photo Mode در آن را از استودیوی Pixelopus خواستار شوند. خبر خوبی که اخیرا از بازی Concrete Genie منتشر شده است، مربوط به این ویژگی بوده و قرار است که این عنوان نیز همچون بسیاری دیگر از بازی‌های انحصاری شرکت سونی از این قابلیت پشتیبانی کند.

استودیوی Pixelopus جزئیات بسیار کمی را از قابلیت جدید بازی Concrete Genie منتشر کرده است، اما انتظار می‌رود که ویژگی‌های معمول حالت Photo Mode را که پیش‌تر در دیگر عناوین دیده‌ایم را نیز در این بازی مشاهده کنیم. اما ویژگی جدیدی که تنها در Concrete Genie خواهیم دید مربوط به توانایی جابجا کردن زمان در این حالت است که به بازی‌بازان و دوست‌داران حالت Photo Mode کمک می‌کند تا تصاویر نابی را در این بازی ذخیره کنند.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Concrete Genie احتمالا در فصل پائیز امسال، به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌اسیتشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *