- دسته‌بندی نشده

جزئیات به‌روزرسانی جدید Fallout 76 منتشر شد

جزئیات به‌روزرسانی جدید Fallout 76 منتشر شد

به تازگی شرکت بتسدا (Bethesda) جزئیاتی از به‌روزرسانی جدید بازی Fallout 76 منتشر کرده است و به نظر می‌رسد تغییرات جدید، در راستای بهتر شدن تجربه‌ی این عنوان برای بازی‌بازان جدید خواهد بود.

یازدهمین به‌روزرسانی این بازی، قرار است تجربه‌ی این عنوان را برای کسانی که به تازگی قصد شروع ماجراجویی در این دنیا را دارند، مقداری بهبود ببخشد. از تغییراتی که به‌روزرسانی مذکور به بازی اضافه می‌کند، می‌توان به افزایش مقاومت نسبت به بیماری برای شخصیت‌هایی که سطح آن‌ها پایین‌تر از ۱۵ است و کاهش قیمت استفاده از قابلیت Fast Travel برای کسانی که سطح آن‌ها پایین‌تر از ۲۵ است، اشاره نمود. همچنین بازی‌بازان می‌توانند از آیتم stealth boy همراه با زره‌ها (Power Armor) استفاده کنند. درنهایت میزان فساد و خرابی غذاها و نوشیدنی‌های موجود در بازی کاهش یافته و توضیحات آیتم‌های بازی دچار تغییراتی شده است. شما می‌توانید جزئیات کامل این به‌روزرسانی را از این نشانی مشاهده کنید.

به‌روزرسانی جدید Fallout 76 در اواسط ماه جولای ۲۰۱۹ میلادی در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

این عنوان هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شده است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی را به قلم محمد مهدی حسین زاده از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *