- دسته‌بندی نشده

جزئیاتی از موضوع لغو شدن بسته‌های الحاقی بخش داستانی GTA 5 منتشر شد

جزئیاتی از موضوع لغو شدن بسته‌های الحاقی بخش داستانی GTA 5 منتشر شد

به جرات می‌توان گفت که بازی Grand Theft Auto V از عناوین پرطرفدار نزد همه‌ی بازی‌بازان بوده است. استودیوی سازنده نیز از همان زمان انتشار قصد داشت تا بسته‌های الحاقی داستانی متنوعی را برای این عنوان منحصر به فرد مانند دیگر نسخه‌های این سری منتشر کند که متاسفانه مقدر نشد. حال به تازگی جزئیاتی از موضوع لغو شدن برنامه عرضه‌ی بسته‌های الحاقی مختلف برای داستان بازی Grand Theft Auto V در دسترس قرار گرفته که می‌تواند برای طرفداران آن جذاب به نظر رسد.

به نظر نمی‌رسد کسی وجود داشته باشد که با سری Grand Theft Auto آشنایی نداشته باشد. به راحتی می‌توان ادعا کرد که تمامی بازی‌بازانی که با صنعت بازی‌های ویدئویی آشنایی دارند، حداقل یکی از نسخه‌های این سری را تجربه کرده‌اند. استودیوی راکستار (Rockstar) نیز با انتشار پنجمین نسخه از این سری بازی منحصر به فرد و خاص، مدت‌ها است که بسیاری از کاربران و بازی‌بازان را به خود مشغول کرده است.

از همان ابتدا این استودیوی برنامه‌هایی برای انتشار بسته‌های الحاقی داستانی برای بازی Grand Theft Auto V در ذهن داشته است و قرار بود مانند نسخه‌های پیشین این مجموعه، برای Grand Theft Auto V نیز به‌روزرسانی‌هایی با محوریت بخش داستانی منتشر شود. اما پس از عرضه‌ی GTA Online اوضاع فرق کرد و تمام پشتیبانی و تلاش استودیوی راکستار بر این شد که بخش آنلاین بازی Grand Theft Auto V را ارتقا دهد.

به نظر می‌رسد که Grand Theft Auto V قصد داشته تا حدودی مانند بازی محبوب و پرطرفدار Red Dead Redemption 2 عمل کند و بیشتر برروی بخش آنلاین خود متمرکز شود. در همین راستا بعضی از متخصصین بازی Grand Theft Auto V در مورد جزئیات به‌روزرسانی‌های لغو شده اینگونه بیان کردند که:

چیزی که استودیوی راکستار قصد داشت تا با بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های مختلف بخش داستانی این عنوان را گسترش دهد، مانند ساخت یک نقشه‌ی کامل برای بازی Grand Theft Auto V شناخته می‌شد. آن‌ها قصد داشتند تا ۸۰ الی ۹۰ درصد نقشه‌ را برای باری دیگر طراحی کرده تا یک عنوان جدید و خاص را تحویل بازی‌بازان و کاربران دهند. یکی از برنامه‌های موجود این بود تا یک دنیای آخرالزمانی با محوریت موجودات زامبی طراحی شود که نیاز بود تغییرات اساسی و زیادی در نقشه‌ی بازی Grand Theft Auto V ایجاد شود.

همچنین قرار بود تا کازینوهای مختلف و متنوعی برای بخش داستانی و تک نفره بازی Grand Theft Auto V نیز طراحی شده و به واسطه‌ی به‌روزرسانی‌های متعدد در دسترس قرار گیرند که این موضوع نیز به خاطر بخش آنلاین Grand Theft Auto V لغو شد.

همان‌طور که دیدید، استودیوی راکستار برنامه‌های زیادی برای بخش داستانی بازی Grand Theft Auto V خود داشته که به روی کار آمدن بخش آنلاین، تمامی این موارد کنار زده شد و تمام تلاش و همت استودیوی سازنده برروی این بخش جذاب و منحصر به فرد قرار گرفت.

Grand Theft Auto V در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۲ (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۳) برای اکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳، ۲۷ آبان سال ۹۳ (۱۸ نوامبر ۲۰۱۴) برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و در ۲۵ فروردین سال ۹۴ (۱۴ آپریل ۲۰۱۵) برای رایانه‌های شخصی عرضه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *