- دسته‌بندی نشده

تیم یوونتوس در بازی FIFA 20 حضور نخواهد داشت

تیم یوونتوس در بازی FIFA 20 حضور نخواهد داشت

نسخه‌ی جدید مجموعه FIFA یک تیم اروپایی بزرگ را از دست داده است و به طور دقیق‌تر، تیم یونتوس در بازی FIFA 20 حضور نخواهد داشت. همان‌طور که مطلع هستید کریستین رونالدوی مشهور در این تیم حضور دارد و به همین علت، حذف این تیم از بازی FIFA 20 باعث نارضایتی بسیاری از طرفداران شده است.

تیم یوونتوس به دلیل قردادی انحصاری با شرکت کونامی (Konami) و بازی PES 2020 در بازی FIFA 20 حضور نخواهد یافت و این قرارداد به معنای حضور نداشتن هیچ‌گونه نام، تجهیزات ورزشی و استادیومی از این تیم است. این تیم در بازی FIFA 20 قرار است با نا پیمونت کالچیو (Piemonte Cacio) و به همراه تجهیزات و استادیومی معمولی حضور پیدا کند. همچنین بازیکنان و چهره‌های این تیم قرار است با بازیکنان تیم اصلی یوونتوس یکسان باشد ولی تجهیزات ورزشی آن‌ها مانند: لباس، کفش و دیگر تجهیزات به همراه استادیوم‌های آن‌ها با تیم یوونتوس متفاوت خواهد بود؛ تیم یوونتوس یکی از تیم‌های بزرگ و شناخته شده در سراسر جهان است و همراه با رئال مادرید در ایتالیا و اروپا، بااستعدادترین بازیکنان را به همراه دارد. جذب این تیم به وسیله‌ی بازی PES 2020، می‌تواند پیروزی بزرگی برای شرکت کونامی در نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی PES باشد.

لازم به ذکر است که شرکت کونامی قراردادی مشابه را با تیم‌های منچستر یونایتد و بایرن مونیخ نیز دارا بوده ولی محتوای قرداد با آن‌ها بسیار محدودتر از قرداد با تیم یوونتوس است. جالب است مطلع شوید که سهام شرکت الکترونیک آرتس بعد از رونمایی از این قرارداد در حدود ۸۲۵ میلیون دلار کاهش یافت؛ احتمالا این نزول به دلیل واکنش بازار باشد و میزان سهام آن‌ها مجددا به حالت عادی باز خواهد گشت.

بازی FIFA 20 قرار است در تاریخ جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. شما می‌توانید تریلر رونمایی از بازی FIFA 20 را از این نشانی مشاهده و یا دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *