- دسته‌بندی نشده

تیزر کوتاهی از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

تیزر کوتاهی از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

یک هفته تا رونمایی کامل از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare باقی مانده است و حالا استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) با انتشار ویدئوی کوتاهی، طرفداران را اندکی با این بخش آشنا نموده است. به طور دقیق‌تر، این ویدئو چگونگی آغاز شدن رقابت را به نمایش گذاشته است.

این ویدئو بسیار کوتاه بوده و بخش‌های زیادی را به نمایش نمی‌گذارد ولی هدف آن هیجان‌زده نمودن طرفداران، قبل از رونمایی کامل از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare بوده است. این ویدیو نشان می‌دهد که بازی‌بازان با ورود به رقابت، می‌توانند بالگردها را هدایت نمایند و به نظر می‌رسد این تنها ویژگی آغاز شدن بخش چندنفره‌ی آن نبوده و موارد بسیار دیگری در آن گنجانده شده است.

اولین نمایش از بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ پنج‌شنبه، ۱۰ مردادماه ۱۳۹۸ (۱ آگوست) انجام خواهد شد ولی هنوز از جزییات دقیق این نمایش اطلاعاتی منتشر نشده است. اما استودیوی اینفینیتی وارد از قبل وعده‌ی نمایشی بزرگ و غنی را ارائه نموده است.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *