- دسته‌بندی نشده

توسعه‌دهندگان بازی Call of Duty: Modern Warfare در تلاش هستند گیم‌پلی مجموعه را وارد سطح جدیدی کنند

توسعه‌دهندگان بازی Call of Duty: Modern Warfare در تلاش هستند گیم‌پلی مجموعه را وارد سطح جدیدی کنند

طبق توضیحات استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، پیشرفت‌های بزرگ در انیمیشن‌ها، کیفیت سلاح‌ها و تیراندازی از موضوعاتی است که تیم توسعه‌دهنده به منظور به تکامل رساندن گیم‌پلی سری در نظر دارد تا به آن‌ها جامه‌ی عمل بپوشاند.

افزایش کیفیت اسلحه‌ها در بعضی مواقع موجب اضافه شدن ویژگی‌های جدید در گیم‌پلی بازی‌ها می‌شود. طبق توضیحات اینفینیتی وارد، آن‌ها با انجام این موضوع در تلاش هستند تا از «درست» و «رضایت‌بخش بودن» حس استفاده از سلاح‌ها اطمینان حاصل نمایند.

اینفینیتی وارد توضیح داد:

جزییات در بازی Call of Duty: Modern Warfare بسیار وسوسه برانگیز است و تیم توسعه دهنده‌ی ما بسیار به جزییات پرداخته است تا بازی‌بازان حس یک نیروی ویژه‌ی درجه یک را در بازی داشته باشند. بسیاری از بخش‌های بازی به واقعیت نزدیک بوده و دارای داستانی گیرا است. اما گیم‌پلی بازی این گیرایی را متوقف کرده و شما را وارد مرحله‌ای تازه‌ از بازی نموده و مانع از اشتباهات و تکرار می‌شود.

یکی دیگر از مسئولیت‌هایی که استودیوی اینفینیتی وارد برعهده گرفته، صداهای درون بازی است. برای مثال: یک فشنگ با کالیبر ۰٫۵۰ در زمانی که به دیوار اصابت کرده، صدای متفاوتی را نسبت به فشنگی که از کالیبر کمتری برخوردار است، ایجاد می‌کند. تیم توسعه‌دهنده به جلوه‌های صوتی و انیمیشن سلاح‌ها به منظور نزدیک‌تر شدن بازی به واقعیت توجه ویژه‌ای داشته است. اینفینیتی وارد در خصوص افکت‌های بازی اظهار داشت:

افکت‌ها در بازی بسیار بااهمیت بوده و ما به افکت‌های متفاوتی برای سلاح‌ها و هدف‌گیری آن‌ها نیاز داشتیم. در نتیجه قادر هستیم قدرت سلاح‌ها را در زمان تیراندازی به سمت هدف به طور مناسبی به مخاطب القا کنیم. دود، گرد و غبار، ذرات و افکت‌ها همگی بر قدرت آزاد شده بر اسلحه در هنگام تیراندازی تاثیرگذار است.

پیشرفت چشم‌گیر در انیمیشن سلاح‌ها و خشاب‌گذاری یکی دیگر از ویژگی‌هایی بوده که استودیوی اینفینیتی وارد در تلاش است تا آن را به بازی اضافه کند. به طور دقیق‌تر تیم توسعه‌دهنده، ویژگی هدف‌گیری بر مبنای منطقه‌ی دید (Aiming Down Sight) را به مکانیزم خشاب‌گذاری اضافه کرده است؛ در نتیجه شما هرگز هدف خود را در زمان خشاب‌گذاری از دست نخواهید داد. باید صبر کرد و مشاهده کرد تا چه اندازه این ویژگی به پیشرفت گیم‌پلی تاثیر خواهد گذاشت. اما اینفینیتی‌ وارد عقیده‌ی دیگری دارد و به نظر آن‌ها این یک ویژگی بزرگ در سری خواهد بود. همچنین انیمیشن‌های خشاب‌گذاری متفاوتی، مبنی بر تعداد فشنگ‌های اسلحه و پر یا خالی بودن آن در نظر گرفته شده است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار است در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۸ (مصادف با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *