- دسته‌بندی نشده

تهیه‌کننده‌ی استودیوی فرام‌سافتور خواستار پروژه‌های بیشتری به مانند Elden Ring است

تهیه‌کننده‌ی استودیوی فرام‌سافتور خواستار پروژه‌های بیشتری به مانند Elden Ring است

عنوان بزرگ بعدی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) یعنی بازی Elden Ring، بسیاری از افراد را هیجان‌زده کرده است. نه فقط به این دلیل که این بازی ساخته‌ی استودیوی فرام‌سافتور است و عناصر بازی‌های جهان‌باز را گستره‌تر خواهد کرد، بلکه این عنوان حاصل همکاری تفکرات هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Myazaki) و جرج آر.آر. مارتین (George R.R. Martin)، نویسنده‌ی معروف رمان نقشه‌ی یخ و آتش خواهد بود.

به تازگی، آقای ماسانوری تاکیوچی (Masanori Takeuchi)، تهیه‌کننده‌ی استودیوی فرام‌سافتور، در گفتگو با سایت IGN در مورد علاقه‌ی خود به همکاری‌های مشابه این عنوان در آینده توضیحاتی ارائه داد. وی همچنین گیلرمو دل تورو، کارگردان مشهور هالیوود را به خاطر کارش در فیلم Pacific Rim تحسین کرد. وی گفت که از علاقمندان این فیلم است. در عین حال آقای تاکیوچی به شباهت‌های این فیلم با نسخه‌ی ریمستر بازی Metal Wolf Chaos اشاره کرد.

وی اظهار داشت:

دل تورو به خوبی فیلم Pacific Rim را کارگردانی کرد و من یکی از طرفداران این فیلم هستم. من حس می‌کنم دل تورو در یک زمینه‌ی بزرگسالانه حس انیمه روبات‌های بچه مانند را به روبات‌های مرتبط با آینده را به خوبی نشان داد. ما مشخصا در حال کار برروی بازی Metal Wolf Chaos هستیم و همچنین نیز به ربات‌ها علاقه داریم. ما فکر می‌کنیم که این نوعی از همکاری‌ها است که مطمئنا سرگرم‌کننده خواهند بود.

بازی Elden Ring در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به تازگی، تاریخ انتشار بازی Metal Wolf Chaos XD مشخص شده و قرار است این عنوان در روز ۱۵ مردادماه ۱۳۹۸ ( ۶ آگست ۲۰۱۹) برای سه پلتفرم مذکور عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *