- دسته‌بندی نشده

سونی فهرست بازی‌های رایگان ماه جولای سرویس پلی‌استیشن پلاس را تغییر داد

سونی فهرست بازی‌های رایگان ماه جولای سرویس پلی‌استیشن پلاس را تغییر داد

بازی‌های رایگان پیشنهادی در لاین‌آپ سرویس پلی‌استیشن پلاس برای ماه تیر-مرداد (جولای) در لحظه‌ی آخر دچار تغییراتی گشت. یکی از دو بازی PES 2019 و Horizon Chase Turbo که هردو به عنوان بازی پیشنهادی رایگان ماه جولای معرفی گشته بودند، با عنوان دیگری جایگزین شدند.

طی اقدامی عجیب و ناگهانی، شرکت سونی به جایگزینی PES 2019 با نسخه‌ی دیلوکس عنوان Detroit: Become Human اقدام کرد. این تغییر ناگهانی باعث بروز نارضایتی بسیاری از کاربران پلی‌استیشن شد. این تغییرات ابتدا در صفحه‌ی رسمی پلی‌استیشن در توییتر اطلاع رسانی و سپس در بلاگ اختصاصی پلی‌استیشن همراه با عذرخواهی سونی، اعلام گشتند.

ما تغییراتی را در لاین‌آپ ماه جولای پلی‌استیشن پلاس ایجاد کردیم و در واقع عنوان Detroit: Become Human Digital Deluxe Edition را که البته شامل بازی Heavy Rain می‌شود، با PES 2019 جا به جا کردیم. بابت بروز هرگونه ناراحتی از شما پوزش می‌طلبیم.

آن دسته از بازی‌بازان و کاربرانی که انتظار دسترسی به عنوان PES 2019 را داشتند، حال نسبت به این تصمیم سونی خشمگین هستند و در واقع باور دارند که توسط سونی گول خورده‌اند. سونی همیشه دو ماه زودتر و قبل از آغاز پیشنهاد رایگان ماهیانه‌ی پلی‌استیشن پلاس، اقدام به انتشار رسمی لاین‌آپ‌های ماه مورد نظر می‌کرد اما تغییری که در امروز و در واقع روز آغاز پیشنهادات این ماه اعمال گشت، باعث شگفتی همگان شد.

به نظر می‌رسد که شاهد ماه خوبی برای کاربران پلی‌استیشن پلاس نیستیم. در ماه گذشته شاهد عرضه‌ی Borderlands: The Handsome Collection و Sonic Mania بودیم که نسبت به بازی‌های این ماه از محبوبیت بیشتری برخوردار بودند. در حال حاضر تنها مزیت پیشنهادات این ماه، امکان تجربه‌ی عنوان بسیار عالی Heavy Rain خواهد بود در حالی که عنوان Detroit: Become Human حدود یکسالی از عمر آن می‌گذرد و قطعا بسیاری از کاربران پلی‌استیشن و همچنین طرفداران بازی‌های ماجرایی آن را تجربه کرده‌اند. از آن طرف نیز Horizon Chase Turbo با وجود امتیازات بسیار بالایی که داشته است، اما یک اثر کاملا سلیقه‌ای است و شاید به مذاق همه‌ی از کاربران پلی‌استیشن پلاس خوش نیاید.

پیشنهادات رایگان ماه جولای پلی‌استیشن پلاس از امروز آغاز و تا تاریخ ۱۴ مرداد ۹۸ (۵ اوت ۲۰۱۹) ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *