- دسته‌بندی نشده

تعدادی از توسعه‌دهندگان سابق God of War به استودیوی اینیشتیو پیوستند

تعدادی از توسعه‌دهندگان سابق God of War به استودیوی اینیشتیو پیوستند

استودیوی تازه‌ تاسیس اینیشتیو (The Initiative)، تعدادی از طراحان سابق بازی God of War 2018 را استخدام نمود؛ بسیاری از طرفداران مایکروسافت، این استودیو را در حال حاضر بزرگترین دارایی مایکروسافت در میان دیگر استودی‌های این شرکت تلقی می‌نمایند و به شدت برای رونمایی از پروژه‌های آینده‌ی این استودیو، هیجان‌زده هستند.

یان میلر (Ian Miller)، کریس اونیل (Chris O’Neill) و ری یمنز (Ray Yeomans) به جمع استودیوی انیشتیو اضافه شده‌اند که همگی آن‌ها برروی توسعه‌ی بازی God of War 2018 مشارکت داشتند و به نوعی طراحان مراحل آن محسوب می‌شدند. همچنین میلر و یمنز در استودیوی کریستال داینمیکس (Crystal Dynamics)، برروی توسعه‌ی مجموعه‌ی Tomb Raider نیز مشارکت داشتند؛ همان‌طور که اطلاع دارید، این اتفاق برای نخستین مرتبه نیست که رنگ واقعیت به خود می‌گیرد و به تازگی طراح ارشد استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) نیز به جمع این استودیو پیوسته است. همچنین در پی این استخدام‌های جدید، فیونا چربک (Fiona Cherbak)، مدیر سابق شرکت سونی، به منظور گسترش دارایی‌های شرکت مایکروسافت نیز به بخش اکس‌باکس پیوسته است.

بر اساس گزارشات منتشر شده، اعضای استودیوی اینیشتیو در حال حاضر ۳۰ نفر بوده و ۱۵ سمت همچنان خالی است که نویسنده و تهیه‌کننده‌ی ارشد، شامل آن‌ها می‌شود. این استودیو هنوز از عنوان آینده‌ی خود پرده‌برداری نکرده است ولی گزارشاتی مبنی بر سوم‌شخص بودن آن منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *