- دسته‌بندی نشده

تصویر مرموزی از عنوان GhostWire: Tokyo منتشر شد

تصویر مرموزی از عنوان GhostWire: Tokyo منتشر شد

یکی از بازی‌هایی که در نمایشگاه E3 امسال معرفی شد و توجهات زیادی را به خود جلب کرد، عنوان GhostWire: Tokyo بود که توانست نظرات مثبت زیادی را کسب کند. به تازگی خانم ایکومی ناکامورا (Ikumi Nakamura)، کارگردان بازی، در صفحه‌ی شخصی توییتر خود تصویر مشکوکی از این عنوان را به اشتراک گذاشته‌ است.

به طور قطع عنوان GhostWire: Tokyo، یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های استودیوی تانگو گیم‌ورکس (Tango Gameworks) است که قصد دارد تا معنای ترس را در بازی‌های ویدئویی به طور کل تغییر دهد. این بازی با نمایشی خیره کننده‌ای که در E3 2019 بتسدا (Bethesda) داشت، توانست نوید یک بازی ترسناک خوش‌ساخت را به طرفداران بدهد و با حضور خانم ایکومی ناکامورا برروی صحنه‌ی نمایش، طرفداران مطمئن شدند که این عنوان به یادماندنی خواهد شد.

حال خانم ایکومی ناکامورا در صفحه‌ی شخصی تویتتر خود، پستی را منتشر نموده و با جملاتی اسرارآمیز، ما را کمی با محیط بازی آشنا می‌نماید. به نظر می‌رسد داستان این عنوان در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد و حالتی آخرالزمانی دارد. در آخر نیز سوال مرموزی مطرح می‌گردد که ما هیچ توضیحی برای آن نداریم.

پست خانم ایکومی ناکامورا در صفحه‌ی شخصی توییتر خود:

آخرالزمانی به سبک ارواح، آینده‌ای نزدیک در توکیو، دنیایی فراطبیعی

آیا این طبیعی است یا فراطبیعی؟

داستان بازی از این قرار است که در یک روز عادی، تعداد بسیار زیادی از مردم ناپدید می‌شوند و وظیفه‌ی شما، پیدا کردن دلیل این واقعه و محافظت از بشریت در مقابل اهریمنان است.

عنوان GhostWire: Tokyo، بازی جدید استودیوی تانگو گیم‌ورکس است که هنوز اطلاعاتی از پلتفرم‌های مقصد یا زمان انتشار این عنوان در دسترس قرار ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *