- دسته‌بندی نشده

تصاویر جدید Dragon Quest XI ویژگی‌های نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن را به نمایش می‌گذارند

تصاویر جدید Dragon Quest XI ویژگی‌های نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن را به نمایش می‌گذارند

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به تازگی اعلام کرد که در حال آمده‌ سازی شرایط برای تولید نسخه‌ی جدیدی از سری Dragon Quest است که احتمالا Dragon Quest XII نام دارد اما با این حال، به نظر می‌رسد که کار این استودیوی با قسمت یازدهم این مجموعه همچنان ادامه دارد.

Dragon Quest XI در تابستان سال ۲۰۱۷ در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو ۳DS و همچنین پلتفرم‌ رایانه‌ی شخصی قرار گرفت اما این عرضه، پایان کار برای این قسمت از این مجموعه‌ی نقش‌آفرینی افسانه‌ای ژاپنی نبود و تا پایان سال جاری، شاید بازنشر این اثر و اینبار برای کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود.

حال تصاویر جدیدی از نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی در دسترس قرار گرفته است که شما را با ویژگی‌های گرافیکی و فنی این نسخه‌ از Dragon Quest XI بیشتر آشنا می‌کند.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ دارای ویژگی‌های بسیاری خواهد بود که در واقع این ویژگی‌ها را در نسخه‌ی پلی‌اسیتشن ۴ و رایانه‌ی شخصی آن شاهد نبوده‌ایم. در این تصاویر می‌توان به قابلیت نمایش دو بعدی این بازی و همچنین قابلیت عکاسی آن می‌تواند لحظات سرگرم کننده‌ای از گرفتن تعداد بسیاری ژست را برایمان فراهم می‌شود، نگاه دقیق‌تری انداخت. همچنین در این نسخه شاهد مناطق و کوه‌های جدیدی برای کشف و تاختن، هستیم.

Dragon Quest XI در تاریخ ۵ مهر ۹۸ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹) در دسترس دارندگان کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *