- دسته‌بندی نشده

تصاویر جدید منتشر شده از بازی Red Dead Redemption 2 حالت پیر شخصیت‌ها را نشان می‌دهد

تصاویر جدید منتشر شده از بازی Red Dead Redemption 2 حالت پیر شخصیت‌ها را نشان می‌دهد

تصاویر جذابی در سابت ردیت (Reddit) و از سوی طرفداران بازی منتشر گشت که شخصیت‌های بازی Red Dead Redemption 2 را به حالت پیر نشان می‌دهد؛ برای مشاهده و دریافت این تصاویر در ادامه با وب‌سایت خبری گیمفا همراه باشید.

صداپیشگان و شخصیت‌های بازی Red Dead Redemption 2 نه تنها از بهترین‌های این مجموعه محسوب شده بلکه تمام صنعت بازی‌های رایانه‌ای را شامل می‌شوند. تاکنون شخصیت آرتور مورگان (Arthur Morgan) یکی از بهترین شخصیت‌های اصلی ساخته شده و اعضای دار و دسته‌ی داچ ون در لیند (Dutch Van Der Linde) از شخصیت‌پردازی شگفت‌انگیزی برخوردار بوده‌اند که جزو به یاد ماندنی‌ترین شخصیت‌ها در این صنعت محسوب می‌شوند. با این تفاسیر، آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که حالت پیر این شخصیت‌ها به چه شکل خواهد بود؟ خب دیگر نیازی نیست چرا که طرفداران بازی با انتشار تصاویر جذابی در سایت ردیت، حالت پیر این شخصیت‌ها را به نمایش در آورده‌اند.

متاسفانه طرفداران تمام شخصیت‌های بازی را شامل این موضوع نکرده‌اند ولی شخصیت‌های مهم بازی به حالت پیر به تصویر کشیده شده‌اند. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و به تازگی گزارش و شایعاتی مبنی بر انتشار آن برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در فضای مجازی منتشر شده است. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این بازی را از این نشانی مطالعه فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *