- دسته‌بندی نشده

تصاویری از دو شخصیت بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

تصاویری از دو شخصیت بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز تصاویر جدیدی از بازی جالب Dragon Ball Z: Kakarot را منتشر کرد. هدف آن‌ها از این کار، آشنا کردن بازی‌بازان با دو شخصیت دیگر بازی به نام‌های Raditz و Nappa است.

سری بازی Dragon Ball از گذشته‌های دور تاکنون برروی کنسول‌های مختلف عرضه‌ شده و نسخه‌های مختلف آن رضایت عده‌ی زیادی را جلب کرده است. Dragon Ball Z: Kakarot نام نسخه‌ی جدید این سری است که در مراسم E3 2019 جزئیات زیادی از آن را مشاهده کردیم. این بازی با کیفیت بهتر و امکانات بیشتر قرار است سال آینده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود. بندای نامکو این روزها با انتشار تریلرها و تصاویر مختلف قصد دارد تا افراد زیادی را طرفدار این نسخه کند. از طریق این نشانی می‌توانید تصاویر جدیدی از این بازی را ببینید.

حال این استودیو اقدام به معرفی دو شخصیت از بازی کرده است که می‌تواند برای هواداران خبر خوبی باشد. نخستین شخصیت Raditz نام دارد که برادر Goku است. دیگر کاراکتر Nappa است که او را می‌توان دستیار شخصی به نام Vegeta دانست. اگر در گذشته نسخه‌های قدیمی این سری را تجربه کرده باشید، بسیاری از این نام‌ها برای شما آشنا به نظر می‌رسند. در ادامه می‌توانید تصاویری از این دو شخصیت را مشاهده کنید. مسلما شخصیت‌های مذکور نقش مهمی را در روند بازی ایفا خواهند کرد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، آن‌ را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *