- دسته‌بندی نشده

تریلر جدید بازی Man of Medan دو حالت چندنفره‌ را معرفی می‌کند

تریلر جدید بازی Man of Medan دو حالت چندنفره‌ را معرفی می‌کند

همان طور که پیش‌تر اعلام شده بود، مدت زمان به اتمام رساندن بازی Man of Medan حدود ۴ الی ۵ ساعت خواهد بود. با این حال، سازندگان وعده داده‌اند که بازی بسیار تکرارپذیر است. دلیل آن به خاطر وجود انتخاب‌ها و تصمیماتی است که منجر به چندین راه در داستان این عنوان وحشت و بقا می‌شود. به نظر می‌رسد در کنار این موارد دو حالت چندنفره‌ی جدید در بازی قرار داده شده است.

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرده که در آن دو حالت جدید چندنفره معرفی شده است. هر دو حالت بر اساس مکانیک‌های انتخاب‌ها و عواقب آن‌‌ها ساخته شده است. بازی‌بازان می‌توانند حالت دو نفره به صورت آنلاین و کوآپ بازی کنند که در آن هر نفر کنترل یک شخصیت متفاوت را در دست دارد و تصمیمات آن‌ها برروی یکدیگر و داستان بازی تاثیرگذار خواهد بود. همچنین یک حالت Movie Night وجود دارد که حداکثر تا ۵ بازی‌باز می‌توانند به صورت محلی در داستان بازی پیشروی کنند.

این یک گیم‌پلی چندنفره‌ی جالب و منحصر به قرد است و به نظر می‌رسد از نقاط قوت Man of Medan محسوب می‌گردد. این باید جالب باشد تا ببینیم بازخورد بازی‌بازان از آن چگونه خواهد بود.

بازی Man of Medan که اولین قسمت از مجموعه‌ی The Dark Pictures است، در تاریخ ۸ شهریورماه سال جاری (۳۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را در قسمت زیر تماشا بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *