- دسته‌بندی نشده

تریلر جدیدی از بسته‌الحاقی Destiny 2: Shadowkeep منتشر شد

تریلر جدیدی از بسته‌الحاقی Destiny 2: Shadowkeep منتشر شد

استودیوی بانجی (Bungie) قرار است با انتشار بسته‌ی الحاقی Shadowkeep، تغییرات بسیاری را شامل بازی Destiny 2 نماید. در تریلر جدید این محتوای اضافی، شاهد بیدار شدن جانوری وحشی توسط شخصیت اریس مورن (Eris Morn) هستیم.

بسته‌الحاقی Destiny 2: Shadowkeep از نظر مقیاس به محتوای اضافی Rise of Iron شباهت دارد ولی قرار است تغییرات بسیاری را در بازی Destiny 2 ایجاد نماید. با این حال، طرفداران هنوز می‌توانند اکتشاف در ماه و مواجه شدن با تهدیدات آن را از این بسته‌‌ی الحاقی انتظار داشته باشند.

این محتوای اضافی قرار است با بیدار شدن جانوری وحشی توسط شخصیت اریس مورن آغاز گردد که ممکن است از دسته‌ی ورم گادها (Worm Gods) باشد. ما در این محتوای اضافی، قرار است قصر ایمپوزینگ هایو (Imposing Hive) را شاهد باشیم که از نظر زیبایی‌شناختی دچار تغییراتی شده است. هچنین تاکنون مکان‌های بازی Destiny 1 در این نسخه دچار تغییراتی در ظاهر شده است تا برای طرفداران مخاطره‌آمیزتر جلوه نماید.

کره‌ی ماه در این بسته‌الحاقی قرار است از نظر مقیاس دو برابر بزرگتر از بازی Destiny 1 باشد و فعالیت‌های بسیاری را مانند لاست سکتورز (Lost Sectors) در خود جای خواهد دهد. یکی از محتویات اضافه‌ی جذاب در این بسته‌الحاقی، بازگشت منطقه‌ی فالن کچ (Fallen Ketch) بوده که توسط گروه فالن به منظور ایجاد پایگاه جدیدی تصرف شده است.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی را در قسمت پایین مشاهده و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Destiny 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و بسته‌الحاقی Destiny 2: Shadowkeep قرار است در تاریخ سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) منتشر گردد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی بازی Destiny 2 را از این نشانی و به قلم میثم عبدالهی‌پور مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *