- دسته‌بندی نشده

تریلر جدیدی از بازی Fire Emblem: Three Houses منتشر شد

تریلر جدیدی از بازی Fire Emblem: Three Houses منتشر شد

این روزها تیم سازنده‌ی بازی Fire Emblem: Three Houses در حال انتشار تصاویر و تریلرهای زیادی از این عنوان برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان هستند. امروز نیز تریلر دیگری از این بازی در دسترس قرار گرفت که در ادامه‌ی خبر می‌توانید به تماشای آن بپردازید.

سری بازی Fire Emblem: Three Houses از گذشته‌های دور تاکنون از محبوبیت بالایی نزد بسیاری از بازی‌بازان برخوردار بوده و نسخه‌های مختلف آن باعث سرگرمی آن‌ها شده است. Fire Emblem: Three Houses نام نسخه‌ی جدید این سری است که در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. به نقل از سازندگان، تلاش بسیاری برای داستان این بازی شده است تا بازی‌بازان با یکی از عناوین جذاب ماجراجویی مواجه شوند.

همان‌طور که گفته شد، این روزها اطلاعات زیادی از شخصیت‌ها و محیط بازی عرضه می‌شوند. دو روز پیش نیز سازندگان شخصیتی به نام Tomas را معرفی کردند که از طریق این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری پی ببرید. حال تریلر جدید دیگری از بازی مذکور عرضه شده است که منطقه‌ی House of The Black Eagles را به خوبی نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *