- دسته‌بندی نشده

تریلری از بسته الحاقی The Delicious Last Course بازی Cuphead منتشر شد

تریلری از بسته الحاقی The Delicious Last Course بازی Cuphead منتشر شد

سازندگان بازی Cuphead به تازگی اعلام کردند که سال آینده یک بسته‌ی الحاقی بزرگ برای این عنوان در دسترس قرار خواهد گرفت که ویژگی‌های بسیاری را به آن اعمال می‌کند. همچنین یک تریلر در خصوص این بسته منتشر شده است تا بازی‌بازان با آن آشنایی بیشتری پیدا کنند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعاتی در این زمینه باشید.

Cuphead از سری عناوین به سبک پلتفرمر است که حدود دو سال پیش در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و نظرات مثبت زیادی را هم دریافت کرد. هم‌اکنون این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌هایی نظیر نینتندو سوییچ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. گفتنی است که استودیوی MDHR وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی مذکور را برعهده داشته است. جالب است بدانید که بازی‌بازان تنها موفق به کشف ۲۰ درصد از رمز و رازهای بازی شده‌اند که جزئیات بیشتر را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید.

یکی از دلایل محبوبیت بازی Cuphead، عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوع است. به نقل از سازندگان، بسته‌ی الحاقی دیگری تحت عنوان The Delicious Last Course قرار است اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر شود که از خصوصیات آن می‌توان به اضافه شدن شخصیت جدیدی به نام Ms. Chalice اشاره کرد. همچنین بازی‌بازان باید با باس‌ها و دشمنان بیشتری در بازی مواجه شوند که به جذابیت‌های آن اضافه خواهد شد. این بسته ابتدا قرار بود زودتر منتشر شود اما به دلیل مشکلاتی که پیش آمد، عرضه‌ی آن با تاخیری نسبتا طولانی همراه شده است. در ادامه می‌توانید تریلری از The Delicious Last Course را مشاهده کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *