- دسته‌بندی نشده

تریلری از بخش Officers Academy بازی Fire Emblem: Three Houses منتشر شد

تریلری از بخش Officers Academy بازی Fire Emblem: Three Houses منتشر شد

تنها چند روز تا انتشار بازی جذاب Fire Emblem: Three Houses باقی مانده است و این روزها اخبار بسیاری از این عنوان برای طرفداران در دسترس قرار می‌گیرد. سازندگان هر چند وقت یک بار به معرفی بخشیهای مختلف این بازی می‌پردازند و امروز هم تریلر جدیدی از قسمتی به نام Officers Academy منتشر شد که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Fire Emblem: Three Houses از سری عناوین استراتژی محور است که در آن با شخصیت‌های مختلفی مواجه می‌شوید و باید بر حسب نیاز آن‌ها را انتخاب کنید. هر کاراکتر داستان مخصوص به خود را دارد که در روزهای اخیر توسط تیم سازنده معرفی شده بودند. این بازی داستان سه خانه‌ی عجیب در اطراف یک کلیسا را روایت می‌کند که در هرکدام تجربه‌هایی را کسب خواهید کرد. گفتنی است که استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، Fire Emblem: Three Houses را هرگز از دست ندهید.

سازندگان با انتشار یک تریلر دیگر به معرفی بخش Officers Academy این بازی پرداخته‌اند. شما در این قسمت می‌توانید به اطلاعاتی در خصوص کلیسای اصلی پی برده و تجربه و مهارت خود را افزایش دهید. همچنین امکان استخدام افراد جدید و چند فعالیت دیگر نیز از طریق این بخش امکان‌ پذیر است. Fire Emblem: Three Houses در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *