- دسته‌بندی نشده

تاریخ نمایش قسمت بعدی Inside Xbox مشخص شد

تاریخ نمایش قسمت بعدی Inside Xbox مشخص شد

مرشرکت مایکروسافت پس از پشت سر گذاشتن E3 که ماه گذشته به سرانجام رسید، حال برنامه‌های خود را برای نمایشگاه گیمزکام که ماه آینده‌ی میلادی برگزار خواهد شد اعلام کرده است.

شرکت مایکروسافت در سری برنامه‌های Inside Xbox سعی بر معرفی عناوین جدید و انتشار جزئیات از بازی‌های شناخته‌ شده‌ی خود می‌کند. این شرکت قصد دارد تا قسمت آینده‌ی این سری را به عنوان نخستین قسمت از برنامه‌ی خود در گیمزکام ۲۰۱۹ پخش کند. این قسمت در روز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ (۱۹ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) پخش خواهد شد و شما نیز می‌توانید از طریق حضور در این نمایشگاه و یا پخش زنده‌ به تماشای آن بنشینید.

شرکت مایکروسافت برنامه‌های زیاد دیگری نیز برای دعوت علاقه‌مندان به این نمایشگاه تدارک دیده است. بازی‌هایی همچون Borderlands 3 ،Gears 5 و Bleeding Edge در گیمزکام ۲۰۱۹ قابل بازی خواهند بود. این شرکت همچنین برنامه‌ای را تحت عنوان “Xbox Open Doors” آماده کرده است که اجازه‌ی تجربه‌ی بخش‌هایی از بازی‌های دیگر این شرکت را به افرادی که در شهر کلن کشور آلمان حضور یابند می‌دهد.

نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ در روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد ماه آغاز به کار کرده و تا روز شنبه ۲ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. همچون سال‌های گذشته نیز شما می‌توانید اخبار کوچک و بزرگ نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ را از طریق وب‌سایت گیمفا دنبال کنید و از آخرین جزئیات این رویداد باخبر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *