- دسته‌بندی نشده

تاریخ عرضه‌ی Luigi’s Mansion 3 لو رفت

تاریخ عرضه‌ی Luigi’s Mansion 3 لو رفت

به نظر می‌رسد که تاریخ دقیق عرضه‌ی عنوان مورد انتظار Luigi’s Mansion 3 توسط شعبه‌ی مکزیک فروشگاه آمازون (Amazon) لو رفته باشد. اگر تاریخ مورد نظر، صحیح باشد، شاهد تائید شایعات جدید حول محور تاریخ عرضه‌ی این اثر خواهیم بود.

بر اساس اطلاعات وب‌سایت آمازون مکزیک، شاهد عرضه‌ی بازی Luigi’s Mansion 3 در تاریخ ۱۲ مهر ۹۸ (۴ اکتبر ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود. نکته جالب در رابطه با این تاریخ، نزدیکی آن به تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی لایت کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود که در فاصله‌ی زمانی چهارده روزه پس از عرضه‌ی این کنسول، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

هر دو نسخه‌ی اول و دوم Luigi’s Mansion برای کنسول ۳DS شرکت نینتندو در دسترس قرار دارند و غیبت نسخه‌ی سوم آن برروی این کنسول دستی، رسما به این معنی است که نینتندو قصد دارد تا کنسول نینتندو سوییچ لایت را جایگزین این کنسول قدیمی و محبوب کند.

در رابطه با تاریخ عرضه‌ی Luigi’s Mansion 3 نیز باید گفت که سایت آمازون مکزیک، ید طولایی را در لو دادن تاریخ دقیق عرضه‌ی عناوین مهم دارا است و در کل نمی‌توان گفت که این سایت بر اساس شایعات حول محور این عنوان تاریخ عرضه‌ی اثر مورد نظر را در سایت خود مشخص کرده و

قرار داده است.

نکته جالب که می‌تواند مهر تائیدی بر تاریخ مورد نظر باشد، در دسترس بودن امکان خرید عنوان Luigi’s Mansion 3 از طریق سایت آمازون مکزیک است. خریداران این عنوان، پس از نهایی کردن مراحل خرید خود، ایمیلی را از سایت آمازون دریافت کرده‌اند که در ایمیل مورد نظر به آن‌ها اعلام گشته است که نسخه‌ی فیزیکی عنوان Luigi’s Mansion 3 در تاریخ ۱۲ مهر به دستشان خواهد رسید.

بازی Luigi’s Mansion 3 در حال حاضر برای کنسول نینتندو سوییچ و نینتندو سوییچ لایت در دست توسعه قرار دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این اثر، حتما سایت گیمفا را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *