- دسته‌بندی نشده

تاریخ عرضه‌ی بازی Digimon Survive تاخیر خورد

تاریخ عرضه‌ی بازی Digimon Survive تاخیر خورد

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی در جریان رویداد Anime Expo 2019 اعلام کرد بازی Digimon Survive که برای سال ۲۰۱۹ میلادی برنامه ریزی شده بود، با تاخیر در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود. این شرکت دلیل این تاخیر را بیان نکرد اما به نظر می‌رسد تیم سازنده‌ی این عنوان، به زمان بیش‌تری برای ساخت بازی و ایجاد یک ماجراجویی جدید نیاز دارد.

بازی Digimon Survive یک عنوان در سبک نقش‌آفرینی و بقا است که داستان گروهی از نوجوان به رهبری تاکوما موموزوکا (Takuma Momozuka) را روایت می‌کند. این گروه در هنگام یک سفر مدرسه‌ای گم شده و به دنیای جدیدی وارد شده اند. در این دنیا هیولاها و خطرات مختلفی آن‌ها را تهدید می‌کند. بازی‌بازان باید با کنترل شخصیت مورد نظرشان با این دشمنان مبارزه کنند و تصمیماتی را بگیرند که به گفته‌ی باندای نامکو تاثیر مستقیمی بر داستان بازی می‌گذارند و پایان‌های مختلفی را رقم خواهند زد. همچنین این شرکت حضور بیش از ۱۰۰ دیجیمون (Digimon) و داستانی تاریک با محوریت بقا و دوستی را در بازی تایید کرد.

بازی Digimon Survive در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۰ میلادی برروی پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *