- دسته‌بندی نشده

تاریخ عرضه‌ی بازی Concrete Genie اعلام شد

تاریخ عرضه‌ی بازی Concrete Genie اعلام شد

در طی رویداد دموی بازی Concrete Genie، استودیوی پیکس‌اوپوس (PixelOpus) از تاریخ انتشار این عنوان زیبا رونمایی کرد. خبر خوب این است که زمان زیادی تا عرضه‌ی آن باقی نمانده است.

طبق اطلاعات ارائه شده، بازی انحصاری Concrete Genie در تاریخ سه شنبه ۱۶ مهر (۸ اکتبر) در آمریکای شمالی و یک روز دیرتر یعنی چهارشنبه ۱۷ مهر (۹ اکتبر ۲۰۱۹) نیز در اروپا منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، نکته‌ی جالب این است که ساخته‌ی پیکسل‌اوپوس تنها با قیمت ۲۹/۹۹ دلار در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. توسعه دهندگان اعلام کردند که آن‌ها می‌خواستند تا افراد بیشتری بتوانند این بازی را تجربه کنند؛ به همین خاطر، قیمت بازی ۲۹/۹۹ دلار تعیین شده است.

در نهایت باید اعلام کنیم که پیکسل‌اوپوس تصویر جدیدی را از محتویات نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس نیز منتشر کرده است که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید :

شما هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به فروشگاه پلی‌استیشن، بازی Concrete Genie را پیش‌خرید کرده و یک ست آواتار و یک تم سفارشی سازی شده را دریافت کنید. همچنین نسخه‌ی دیجیتال دیلاکس که ۳۹/۹۹ دلار قیمت دارد، به همراه موارد زیادی نظیر یک کتاب هنری دیجیتالی و موسیقی‌های بازی ارائه خواهد شد. علاوه بر این، بسته‌ی طراحی Pond نیز بخشی از محتویات این نسخه‌ محسوب می‌شود که طراحی‌های جدیدی را به بُرس نقاشی شخصیت اصلی اضافه می‌کند.

بازی Concrete Genie در تاریخ‌های سه شنبه ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۸ (۸ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) و چهارشنبه ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۸ (۹ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *