- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار Crystal Crisis برای پلتفرم رایانه‌های شخصی مشخص شد

تاریخ انتشار Crystal Crisis برای پلتفرم رایانه‌های شخصی مشخص شد

طبق اخبار و گزارش‌های اخیر منتشر شده، استودیوی نیکالیس (Nicalis) تاریخ انتشار بازی Crystal Crisis برای پلتفرم رایانه‌های شخصی را مشخص کرده است. این در حالی است که چند ماه پیش، شاهد عرضه‌ی این بازی پازلی برای کسول‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ بوده‌ایم.

Crystal Crisis از بازی‌های محبوب و پرطرفداری است که قرار است به زودی در دسترس بازی‌بازان و کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز قرار گیرد. سازندگان این بازی، دو سبک پازلی و مبارزه‌ای را با هم ادغام کرده‌اند بنابراین طرفداران این دو سبک از انجام آن لذت خواهند برد. در Crystal Crisis شما باید مکعب‌های هم‌رنگ را کنار هم قرار داده تا شخصیت مورد نظر، قدرت کافی برای ضربه به حریفان را به دست آورد. همچنین چالش‌های فرعی از جمله حالت‌های بقا و تمرین نیز در بازی وجود دارند که آن را مهیج‌تر می‌کنند.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بازی Crystal Crisis در تاریخ چهارشنبه ۹ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ مصادف با ۳۱ جولای ۲۰۱۹ میلادی برروی پلفترم رایانه‌های شخصی با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار می‌گیرد. شایان ذکر است که در صورتی که بازی مذکور را همین الان پیش خرید کنید، تخفیف ویژه‌ای شامل حال شما خواهد شد و می‌توانید بازی را با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار خریداری کنید. این بازی هم‌اکنون برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. طرفداران بازی‌های پازلی و کسانی که پلتفرم رایانه‌های شخصی را در دست دارند، پس از مدت‌ها قادر خواهند بود تا یک بازی جذاب و پازلی را تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *