- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار نهایی بازی Hunt: Showdown رسماً مشخص شد

تاریخ انتشار نهایی بازی Hunt: Showdown رسماً مشخص شد

اوایل ماه شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Hunt: Showdown بود‌ه‌ایم که به نظر می‌رسید در نهایت تاریخ انتشار رسمی این بازی مشخص شده است. اما مدت کوتاهی پس از انتشار خبر مورد نظر، استودیوی کرایتک (Crytek) اعلام کرد که تاریخ انتشار اعلام شده قطعی نیست. حال ظاهراً این استودیو به جمع بندی نهایی رسیده و بر همین اساس تاریخ انتشار رسمی و قطعی بازی Hunt: Showdown را مشخص کرده است.

بازی Hunt: Showdown یک عنوان اکشن تیراندازی اول شخص است که می‌توانید همراه با دوستان خود و یا به صورت تک نفره به شکار هیولاها و یا مبارزه با سایر شکارچیان بپردازید. این بازی ابتدا سال گذشه به صورت دسترسی زودهنگام برای استیم و سرویس Xbox Game Preview در دسترس قرار گرفت. تیم سازنده سعی کرد تا در طول این مدت با دریافت بازخودرهای کاربران، تغییرات مثبتی در بازی ایجاد کرده و ویژگی‌های جدیدی نیز به آن اضافه کند. بر همین اساس، تا به حال بیش از ۲۰ بسته‌ اصلاحی و به‌روزرسان برای این بازی منتشر شده است.

اوایل ماه جاری، شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Hunt: Showdown بود‌ه‌یام که به نظر می‌رسید در نهایت تاریخ انتشار رسمی این بازی مشخص شده است. اما مدتی کوتاهی پس از انتشار خبر مورد نظر استودیوی کرایتک اعلام کرد که تاریخ انتشار مورد نظر قطعی نیست. حال به تازگی این استودیو تاریخ انتشار رسمی و قطعی بازی Hunt: Showdown را مشخص کرده است.

به گفته‌ی استودیوی کرایتک، بازی Hunt: Showdown در تاریخ سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ (۲۷ آگست ۲۰۱۹) برای کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. همچنین کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز قادر خواهند بود تا پاییز امسال به نسخه‌ی کامل این بازی همراه با تمام محتویات آن دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *