- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Pillars of Eternity: Complete Edition مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Pillars of Eternity: Complete Edition مشخص شد

چندی پیش بود که استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) از انتشار بازی Pillars of Eternity برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر داده بود. اخیرا این استودیو از تاریخ انتشار آن رونمایی کرده است.

بازی نقش آفرینی Pillars of Eternity ابتدا در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد که بعدها برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار گرفت. چندی پیش اما استودیوی سازنده‌ی آن یعنی آبسیدین اینترتینمنت از انتشار نسخه‌ی Complete Edition آن در برای کنسول نینتدو سوییچ خبر داد. حالا با توجه به جزئیاتی که در صفحه‌ی رسمی این بازی در فروشگاه نینتندو قرار داده شده، می‌دانیم که این عنوان قرار است چند هفته‌ی دیگر در روز پنج‌شنبه ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۸ (۸ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس قرار گیرد.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ عنوان Pillars of Eternity: Complete Edition قرار است همچون نسخه‌ی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بازی، تمام بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌هایی را که برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عرضه شده بود در برگیرد. جزئیات دیگری نیز در فروشگاه نینتندو قرار گرفته است که می‌توان به تغییرات رابطه کاربری و بخش‌های کنترل بازی اشاره کرد. همچنین برای راحتی بازی‌بازان، تنظیماتی در بازی صورت گرفته است تا افراد مختلف بتوانند در حالت‌های متفاوتی از تجربه‌ی بازی لذت ببرند. قیمت تمام شده‌ی آن نیز ۴۹٫۹۹ دلار اعلام شده که البته هم‌اکنون به قیمت ۳۹٫۹۹ دلار قابل خرید است.

همانطور که گفته شد، نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Pillars of Eternity: Complete Edition در تاریخ ۱۷ مرداد ماه ۱۳۹۸ (۸ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد. نسخه‌ی بعدی این سری یعنی Pillars of Eternity 2: Deadfire نیز در ادامه‌ی سال جاری میلادی برای این کنسول عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *