- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار نسخه‌ی آلفای فنی بازی Blue Protocol مشخص شد + تریلر

تاریخ انتشار نسخه‌ی آلفای فنی بازی Blue Protocol مشخص شد + تریلر

Blue Protocol از سری عناوین آنلاین و اکشن است که برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، توسط استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) در دست توسعه قرار دارد و در آینده‌ای نزدیک در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

تا به الان چهار کلاس مختلف برای این بازی معرفی شده است و نسخه‌ی آلفای بازی برای تست سرورها و همچنین دریافت بازخورد بازی‌بازان در ماه جولای راه‌انداری خواهد شد. با اینکه در این سبک بازی‌ها، مگر در مواردی که داستان‌پردازی به شدت قوی باشد، کمتر کسی به داستان بازی توجه می‌کند اما به هر حال داستان این بازی در رابطه با گروهی از مسافرین زمان است که قصد نجات سیاره‌ی خود را دارند. نسخه‌ی آلفای آزمایشی این بازی از تاریخ ۴ مرداد ماه تا ‌۶‌ام آن (۲۴ تا ۲۸ ماه جولای میلادی)، در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که در این بازه هر روز سرورها به مدت چهار ساعت باز خواند بود. بازی‌بازان تا ساعت ۰۶:۳۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۵ تیر ماه (۱۶ جولای میلادی) زمان دارند تا برای شرکت در این نسخه‌ی آزمایشی نام نویسی کنند و ۵۰۰۰ نفر از آن‌ها به قید قرعه برای آزمایش فنی بازی انتخاب می‌شوند. لازم به ذکر است که این افراد حق هیچگونه اشتراک گذاری از گیم‌پلی بازی را نیز نخواهند داشت.

همانطور که ذکر شد، ۴ کلاس مختلف برای تست در نسخه‌ی آلفا ارئه می‌شوند که در تصاویر زیر مشاهد می‌کنید و عبارتند از:

Spellcaster

Aegis Fighter

Twin Striker

Blast Archer

باندای نامکو در کنار این تصاویر، عکس‌های دیگری از دو نقشه‌ی اولیه‌ی بازی و همچنین محیط در حال تسعه‌ی بازی را منتشر کرده است که در ادامه برای شما عزیزان فراهم شده است.

هنوز اطلاعات دیگری در خصوص این بازی در دسترس نیست و به جز عرضه‌ی آن برروی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، از انتشار آن برروی سایر کنسول‌ها اخباری در دسترس قرار نگرفته است. در نهایت نیز جدیدترین تریلر این بازی برای شما دوست‌داران این سبک از بازی مهیا شده است که می‌توانید به تماشای آن نشسته و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *