- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار دومین به‌روزرسانی بازی Super Dragon Ball Heroes: World Mission مشخص شد

تاریخ انتشار دومین به‌روزرسانی بازی Super Dragon Ball Heroes: World Mission مشخص شد

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) در نظر دارد تا به‌روزرسانی دیگری را برای بازی جالب Super Dragon Ball Heroes: World Mission در دسترس قرار دهد که تاریخ دقیق انتشار آن نیز مشخص شده است. این به‌روزرسانی ویژگی‌های بسیاری را به بازی اعمال می‌کند که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Dragon Ball آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در طول زمان عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. Super Dragon Ball Heroes: World Mission نیز نام یکی از همین نسخه‌ها است که اوایل امسال برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد و به محبوبیت نسبتا بالایی هم دست یافت. سبک متفاوت این بازی نسبت به سایر نسخه‌ها باعث استقبال طرفداران شد. در این بازی شما باید با استفاده از کارت‌ها مختلف که در اختیارتان قرار می‌گیرد، اهداف مشخصی را دنبال کرده تا به برتری برسید. اگر از دوست‌داران بازی‌های به این سبک هستید، Super Dragon Ball Heroes: World Mission را هرگز از دست ندهید.

دومین به‌روزرسانی رایگان این بازی در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ (۱۰ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد که از ویژگی‌های آن می‌توان به شخصیت‌های جدید اشاره کرد. ۱۷ کارت دیگر نیز به بازی اضافه خواهد شد تا روند داستان این عنوان برای بازی‌بازان جذاب‌تر از قبل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *