- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی Turok 2: Seeds of Evil برروی نینتندو سوییچ مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Turok 2: Seeds of Evil برروی نینتندو سوییچ مشخص شد

شرکت نینتندو امروز در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Turok 2 در آینده‌ای نزدیک برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Turok 2 از سری عناوین به سبک تیراندازی است که در آن باید با استفاده از سلاح دلخواه خود به جنگ با ارتش بزرگی از دشمنان رفته و آن‌ها را شکست دهید. در برخی مناطق بازی هم باید با دایناسورهای مخالفی مبارزه کنید. نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی با نام Turok 2: Seeds of Evil شناخته شده است و ویژگی‌های جذابی دارد. از قابلیت‌های این نسخه می‌توان به نقشه‌ها، سلاح‌ها، دشمنان و یک حالت جدید و کیفیت بهتر اشاره کرد. این نسخه در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته بود. گفتنی است که استودیوی نایت‌دایو (Nightdive) وظیفه‌ی انتشار بازی مذکور را برعهده دارد.

طبق اعلام سازندگان، Turok 2: Seeds of Evil در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این کنسول باشد. جالب است بدانید که بازی Turok 1 نیز اواخر سال گذشته برروی همین کنسول در دسترس قرار گرفت. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *