- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی SD Gundam G Generation Cross Rays در کشور ژاپن مشخص شد

تاریخ انتشار بازی SD Gundam G Generation Cross Rays در کشور ژاپن مشخص شد

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) که در گذشته به معرفی یکی دیگر از نسخه‌های سری بازی Gundam تحت عنوان SD Gundam G Generation Cross Rays پرداخته بود، تاریخ دقیق انتشار آن در کشور ژاپن را مشخص کرد. به همین منظور، تریلر جدیدی از این بازی در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Gundam آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در طول زمان عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. SD Gundam G Generation Cross Rays نیز نام یکی دیگر از این نسخه‌ها است که به گفته‌ی سازندگان، تفاوت‌های بسیاری نسبت به قبل خواهد داشت. تنها شباهت این نسخه، ادامه‌ی داستان نیمه کاره‌ی قبل است. در این بازی بازی‌بازان می‌توانند با انتخاب شخصیت دلخواه خود به نبرد با دشمنان پرداخته و تجربه‌ی یک عنوان مهیج را برای خود رقم بزنند.

برای نخستین بار است که نسخه‌ای از این سری بازی برروی رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار می‌گیرد. SD Gundam G Generation Cross Rays در تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۸ (۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی غربی این بازی هنوز مشخص نیست اما در صورت دریافت اطلاعات بیشتر، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلر جدیدی از این بازی را تماشا کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *