- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی Pokemon Masters مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Pokemon Masters مشخص شد

سازندگان بازی Pokemon Masters که ماه گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بودند، امروز تاریخ دقیق انتشار آن برروی گوشی‌های هوشمند را مشخص کردند. به این ترتیب، بازی‌بازان به‌زودی می‌توانند به تجربه‌ی نسخه‌ای دیگر از سری بازی جذاب Pokemon پرداخته و از آن لذت ببرند. در ادامه شاهد اطلاعات بیشتری در خصوص این بازی خواهید بود.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Pokemon آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در طول زمان عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. در آینده‌ای نزدیک نیز شاهد بازی دیگری با نام Pokemon Masters خواهیم بود. شما در این بازی باید نقش یک مربی را ایفا کرده و افرادی را آموزش دهید تا در طی دوره‌ای تبدیل به استاد بزرگی شوید. تیم سازنده هم برای جذاب‌تر شدن بازی از شخصیت‌های نسخه‌های پیشین استفاده کرده‌اند. در آخر باید شاگردان خود را به نبردهای سه نفره فرستاده و شاهد پیروزی یا شکست آن‌ها باشید. گفتنی است که استودیوی دنا (DeNa) و شرکت پوکمون (Pokemon Company) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و انتشار این بازی را برعهده دارند.

به نقل از سازندگان، Pokemon Masters در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۸ (۲۹ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه خواهد شد. هم‌اکنون قابلیت پیش خرید برای تمامی بازی‌بازان فراهم است. در پایان می‌توانید تریلری از این بازی را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *