- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی Pirates 7 برای نینتندو سوییچ مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Pirates 7 برای نینتندو سوییچ مشخص شد

استودیوی مدیا اسکیپ (Mediascape) امروز از عرضه‌ی بازی جذاب Pirates 7 برای کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن خبر داد. همچنین تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان ژاپنی با سری بازی Pirates آشنایی دارند و نسخه‌های متفاوت آن در طول زمان، عده‌ی زیادی از مردم این کشور را به خود سرگرم کرده است. مدت‌های قبل تیم سازنده‌ی این بازی از ساخت هفتمین نسخه‌ی آن خبر داد. در این بازی با سبک استراتژی، بازی‌بازان باید یک گروه را تشکیل داده و با استفاده از آیتم‌های مختلفی که در اختیار دارند به گروه مقابل آسیب وارد کرده تا به برتری برسند. ساختار این بازی بسیار ساده و اعتیادآور است و حالت‌های جذابی را پیش روی طرفداران قرار می‌دهد. گفتنی است که استودیوی مدیا اسکیپ وظیفه‌ی انتشار این نسخه را برعهده دارد.

این روزها بازار عناوینی که برروی نینتندو سوییچ عرضه می‌شوند بسیار داغ است. Pirates 7 نیز در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۸ (۲۵ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول ذکر شده در دسترس قرار خواهد گرفت. انتشار نسخه‌ی غربی این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *