- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی Metal Wolf Chaos XD به زودی اعلام می‌شود

تاریخ انتشار بازی Metal Wolf Chaos XD به زودی اعلام می‌شود

از بین تمامی عناوینی که شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) در جریان مراسم E3 سال گذشته معرفی کرد، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی ساخته‌ی شرکت فرام سافتور (From Software) یعنی Metal Wolf Chaos XD بیشتر از دیگران همه را شگفت‌زده کرد. اگرچه همه منتظر انتشار این بازی در سال ۲۰۱۸ بودند ولی این اتفاق رخ نداد. خبر خوب این است که براساس جدیدترین پیام منتشر شده توسط تیم سازنده، تاریخ دقیق انتشار این بازی به زودی اعلام می‌شود.

متاسفانه پیام منتشر شده اطلاعات زیادی از این بازی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد. این پیام تنها بیان کرده است که:

بازی Metal Wolf Chaos XD به بخش Wishlist برروی فروشگاه استیم اضافه شد زیرا تاریخ انتشار بازی این هفته اعلام می‌شود.

براساس برنامه‌ی زمانی موجود، این بازی تابستان امسال در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. با توجه به این موضوع، شما حداکثر تا تاریخ ۱ مهر ماه (۲۳ سپتامبر) می‌توانید این بازی را تجربه کنید.

بازی Metal Wolf Chaos XD داستان رئیس جمهور آمریکا با نام مایکل ویلسون (Michael Wilson) را روایت می‌کند که درگیر کودتا شده است. شما هدایت یک رباط مکانیکی عظیم‌الجثه را در اختیار خواهید داشت و در مناطق مختلفی مانند Grand Canyon، White House و Brooklyn Bridge به مبارزه با دشمنان خواهید پرداخت. استودیوی جنرال آرکید (General Arcade) مسئولیت بازسازی این بازی را به عهده دارد و ویژگی‌هایی مانند سیستم کنترلی و کیفیت بصری بهبود یافته، یک سیستم ذخیره‌سازی جدید، پشتیبانی از کیفیت ۴K و بسیاری موارد دیگر را به بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Metal Wolf Chaos XD تا پایان تابستان امسال برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *