- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی ترسناک DARQ مشخص شد

تاریخ انتشار بازی ترسناک DARQ مشخص شد

استودیوی مستقل آنفولد گیمز (Unfold Games) امروز از تاریخ انتشار بازی ترسناک و مورد انتظار خود یعنی DARQ رونمایی کرده است. این استودیو به مناسبت مشخص شدن تاریخ انتشار بازی یک ویدئوی کوتاه از آن را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته است.

براساس اطلاعات منتشر شده، بازی DARQ در تاریخ ۲۴ مرداد ماه سال جاری (۱۵ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) از طریق فروشگاه استیم در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. این استودیو هنوز هیچ اطلاعاتی درباره‌ی این موضوع که آیا بازی برروی دیگر فروشگاه‌های موجود برروی این پلتفرم مانند اپیک گیمز یا GOG نیز منتشر می‌شود یا خیر را در اختیار کابران قرار نداده است. با این حال، استودیوی آنفولد گیمز در گذشته اعلام کرده بود که احتمال عرضه‌ی این بازی برروی کنسول‌ها در اولین سال انتشار بازی وجود دارد. به عبارتی کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ می‌توانند نسبت به تجربه‌ی این بازی ترسناک و جالب تا یک سال آینده امیدوار باشند.

بازی DARQ داستان پسری به نام لوید (Lloyd) را روایت می‌کند که در یک رویا اسیر شده است. متاسفانه این رویا به سرعت به یک کابوس تبدیل می‌شود و لوید قادر به بیدار شدن و خروج از آن نیست. در توضیحات رسمی این بازی آمده است:

با گشت و گذار و جست و جو در تاریک‌ترین بخش‌های ناخودآگاه خود، لوید یاد می‌گیرد که برای زنده ماندن در این کابوس باید قوانین فیزیک را شکسته و تار و پودهای این دنیای رویایی را دست‌کاری کند.

در کنار وجود معماهایی که جاذبه را نقض می‌کنند، لوید باید در زمان حضور دشمنان از مخفی‌کاری استفاده کند. از آن‌جایی که دشنانی که با آن‌ها روبه‌رو می‌شود بسیار سریع‌تر و قوی‌تر از لوید هستند، او هیچ شانسی برای پیروزی در یک رویارویی مستقیم ندارد. در مقابل، او باید به برنامه‌ریزی دقیق تکیه کند تا کسی او را پیدا نکند.

براساس صحبت‌های کارگردان بازی که بیشتر مراحل توسعه‌ی بازی را به تنهایی انجام داده است، برای تبدیل کردن ایده‌ی این بازی به یک محصول نهایی و قابل تجربه بیش از ۱۰ هزار ساعت وقت صرف شده است. شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *