- دسته‌بندی نشده

تاریخ آغاز مرحله‌ی دوم بتای Halo: The Master Chief Collection مشخص گشت

تاریخ آغاز مرحله‌ی دوم بتای Halo: The Master Chief Collection مشخص گشت

Halo: The Master Chief Collection به آرامی و با احتیاط و به واسطه‌ی مراحل پر تعداد بتا که البته اولین مرحله را پشت سر گذاشتیم، راه خود را برای ورود به پلتفرم رایانه‌ی شخصی هموار می‌کند. حال طی گزارش جدیدی از سوی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، در صورت خوب بودن شرایط، به زودی مرحله‌ی دوم بتای Halo: The Master Chief Collection، آغاز خواهد شد.

مرحله‌ی اول بتای Halo: The Master Chief Collection از طریق فروشگاه استیم (Steam) در دسترس اینسایدرهای (Insider) این مجموعه و به صورت محدود قرار گرفت. حال نتایج مربوط به این مرحله در دسترس استودیوی ۳۴۳ اینداستریز قرار گرفته که باعث شده‌اند تا این استودیو، برنامه‌های هیجان‌انگیزی را برای تست بتای Halo: Reach ترتیب ببیند.

مرحله‌ی اول موارد بسیاری را به ما در رابطه با ارائه‌ی Halo: Reach به کاربران رایانه‌ی شخصی آموخت. این مرحله باعث گشت تا نسبت به توان سخت افزاری و همچنین پیکر بندی سیستم‌هایمان، اطمینان کسب کنیم. با این اطمینان خاطر، حال می‌توانیم ظرفیت و گسترده‌ی مرحله‌ی دوم تست را که برروی بخش Firefight تمرکز دارد را افزایش دهیم.

این موضوع می‌تواند خبر بسیار خوشحال کننده‌ای برای طرفداران بخش Firefight عنوان محبوب Halo: Reach باشد. در بخش Firefight، جهار بازیکن با همکاری یکدیگر باید در مقابل موج عظیمی از دشمنان به صورت پیاده و یا سوار بر وسیله‌ی نقلیه، به نبرد و مقابله بپردازند. البته بر اساس برخی توضیحات این استودیو، احتمال دارد تا این بخش در ابتدا به صورت دو نفره در اختیار آزمایش کنندگان بخش بتا قرار بگیرد.

استودیوی ۳۴۳ اینداستریز توضیح داد که در صورت مساعد بودن شرایط، تا پایان ماه جاری میلادی، مرحله‌ی دوم تست بتای Halo: The Master Chief Collection و از طریق بازی Halo: Reach برروی شبکه‌ی استیم آغاز خواهد شد. بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی این استودیو، بیش از ۶۰ درصد اینسایدرهای Halo: The Master Chief Collection برای مرحله‌ی دوم تست بتا دعوت گشته‌اند.

در صورت علاقه‌مندی، می‌توانید از طریق سایت رسمی Halo نسبت به ثبت نام به عنوان یک اینسایدر، اقدام و به مرحله‌ی بتای Halo: The Master Chief Collection دسترسی پیدا کنید. در حال حاضرHalo: The Master Chief Collection در دسترس کنسول اکس‌باکس وان قرار دارد و در تاریخی نامعلوم برای پلتفرم رایانه‌ی شحصی و از طریق دو فروشگاه استیم و مایکروسافت در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *