- دسته‌بندی نشده

به‌روزرسانی ۱٫۳٫۰ بازی Captain Toad: Treasure Tracker منتشر شد

به‌روزرسانی ۱٫۳٫۰ بازی Captain Toad: Treasure Tracker منتشر شد

شرکت نینتندو امروز در خبر جدیدی اعلام کرد که به‌روزرسانی ۱٫۳٫۰ بازی Captain Toad: Treasure Tracker هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. این به‌روزرسانی ویژگی‌های جالب و جذابی را به بازی اعمال می‌کند که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Captain Toad: Treasure Tracker از سری عناوین جذاب به سبک پازلی و معمایی است که در تاریخ ۲۰۱۵ برروی کنسول نینتندو ۳DS منتشر شد. طولی نکشید که به دلیل استقبال نسبتا خوب از این بازی، شاهد عرضه‌ی آن برروی نینتندو سوییچ نیز بودیم. تیم سازنده با روایت یک داستان جذاب و انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف به جذابیت آن اضافه کرده‌اند. به تازگی دو بسته‌الحاقی برای این بازی در دسترس قرار گرفته است که از طریق این صفحه می‌توانید به اطلاعات بیشتری پی ببرید. اگر از علاقه‌مندان به عناوین به این سبک هستید، Captain Toad: Treasure Tracker را هرگز از دست ندهید.

به‌روزرسانی ۱٫۳٫۰ این بازی نیز امروز منتشر شد تا طرفداران آن به تجربه‌ی حالت جدید دیگری بپردازند. همچنین باگ‌ها و مشکلات نسخه‌های قبلی در این به‌روزرسانی رفع شده‌اند. ظاهرا سازندگان تمایل دارند تا در آینده چند به‌روزرسانی و بسته‌الحاقی را در اختیار بازی‌بازان قرار دهند. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *