- دسته‌بندی نشده

بسته‌ی شگفت‌انگیزی برای بازی Red Dead Online در راه است

بسته‌ی شگفت‌انگیزی برای بازی Red Dead Online در راه است

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2، به یکی از موفقیت‌های بزرگ استودیوی راک‌استار (Rockstar) تبدیل شده است و هر روز به کاربران آن اضافه می‌شود. حال استودیوی راک‌استار قصد دارد تا در بروزرسانی بعدی، بسته‌ی Deadly Explorer Pack را به بازی اضافه کند.

بدون شک عنوان Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین بازی های این نسل است. این عنوان، صنعت بازی‌های ویدئویی را دگرگون کرد و استانداردهای جدیدی را برای آن تعریف نمود. ابتدا با انتشار Red Dead Online، به دلیل کمبود محتوا و مقایسه‌ی آن با GTA 5 Online، انتقادات زیادی به Red Dead Online وارد گشت و آنگونه که استودیوی راک‌استار انتظار داشت، از این بخش استقبال زیادی نشد؛ ولی سازندگان سخت‌کوش بازی، دست از تلاش برنداشتند و با بروزرسانی‌های متعدد، توانستند Red Dead Online را احیا کنند و انتظارات طرفداران را برآورده نمایند.

به تازگی استودیوی راک‌استار اعلام نموده است که در بروزرسانی بعدی این بازی، بسته‌ی Deadly Explorer Pack به بخش Red Dead Online اضافه می‌‌گردد ولی این بسته به همگان داده نمی‌شود و تنها به عده‌ای محدود که لیاقت خود را به اثبات رسانند، داده خواهد شد. افرادی که به این بسته دسترسی پیدا می‌کنند، از مزیت خاصی برخوردار می‌شوند و از رقیبان خود پیشی می‌گیرند. بازی‌بازانی که بتوانند از ۱۹ تا ۲۵ تیر ماه (۱۰ تا ۱۶ جولای)، هر روز ۱۰ چالش را در Red Dead Online تکمیل نمایند، لیاقت خود را به اثبات رسانده و به عنوان پاداش این بسته‌ی گران‌بها را دریافت می‌‌کنند. از محتوای این بسته می‌توان به ۶۰ تیر سمی، گیاهان آویشن، پونه‌ی کوهی و نعنای وحشی جهت بهبود قابلیت Dead Eye اشاره نمود؛ همچنین موارد غافل‌گیر کننده‌ی دیگری نیز برای این بسته در نظر گرفته شده است.

عنوان Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *