- دسته‌بندی نشده

بسته‌ی الحاقی Keepers of the Void بازی Darksiders 3 منتشر شد

بسته‌ی الحاقی Keepers of the Void بازی Darksiders 3 منتشر شد

در حالی که چندی پیش، طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده به نظر می‌رسید که بسته‌ی الحاقی Keepers of the Void پیش از عرضه‌ی رسمی آن در دسترس بعضی از کاربران قرار گرفته، حال شرکت THQ Nordic و استودیوی گان‌فایر گیمز (Gunfire Games)، این بسته‌ی الحاقی بی‌نظیر و منحصر به فرد را به صورت رسمی عرضه کردند و در دسترس همگان قرار دادند.

بازی Darksiders 3 اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و با انتقادات و بازخوردهای متفاوتی رو به‌ رو شد، به‌طوری که عده‌ای بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی رسمی آن و تجربه‌ی بخش‌های مختلف بازی بودند و عده‌ای، نتوانستند آن‌طور که باید با آن ارتباط برقرار کنند. اگر از طرفداران پر و پا قرص سری بازی Darksiders هستید، استودیوی بازی‌سازی گان‌فایر گیمز برنامه‌های بی‌نظیر و منحصر به فردی را برایتان در نظر گرفته است. تیم سازنده‌ی بازی Darksiders 3، به تازگی با انتشار دومین بسته‌ی الحاقی نوین این بازی که تحت عنوان Keepers of the Void شناخته می‌شود، توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به سوی این بازی جلب کرده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بسته‌ی ااحاقی Keepers of the Void برعکس به‌روزرسانی پیشین یعنی Crucible که یک میدان جنگی را برای بازی‌بازان مهیا می‌کرد تا با موجی از هیولاهای مختلف مبارزه کنند، بیشتر به عنوان یک بسته‌ی گسترش دهنده داستان شناخته می‌شود. شخصیت اصلی بازی یعنی فیوری (Fury) به واسطه‌ی این به‌روزرسانی جدید، سفری به محله‌ی Serpent Holes خواهد داشت تا با یک تهدید دیرینه و باستانی وارد مبارزه شود. انواع مختلفی از چالش‌ها و دشمنان در محله‌ی Serpent Holes دیده می‌شوند که کار را برای فیوری سخت و سخت‌تر می‌کنند. همچنین شایان ذکر است که سلاح جدیدی نیز در دسترس او قرار می‌گیرد که بازی را بیش از پیش برای کاربران جذاب‌تر می‌کند. بی‌شک اگر جزو کسانی هستید که به عنوان یک جنگجو و مبارز واقعی از خود یاد می‌کنند، این مراحل و ماموریت‌ها، توانایی شما را به چالش خواهند کشید.

بسته‌ی الحاقی Keepers of the Void در حال حاضر به قیمت ۱۰٫۹۹ دلار در دسترس علاقه‌مندان و هواداران قرار گرفته و تجربه‌ای جدید و منحصر به فرد را برای دارندگان پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌اسیشن ۴ در نظر گرفته است.

بازی Darksiders 3 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی به مشاهده هایلایت اختصاصی گیمفا و مطالعه نقد و بررسی انجام شده توسط سعید آقابابایی بپردازید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی ویدئویی بازی DarkSiders 3 با عنوان « میراث خشم، جنگ و مرگ است» را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

در نهایت نیز اگر جرو شکارچیان تروفی هستید و خود را در این عرصه قدرتمند می‌بینید، می‌توانند با مطالعه‌ی فهرست تروفی‌های بازی Darksiders 3، از همین حالا خود برای کسب یک تروفی پلاتینیوم دیگر آماده کنید. دیگر اخبار بازی از طریق این آدرس در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *