- دسته‌بندی نشده

بروزرسان فصل دوم بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفت

بروزرسان فصل دوم بازی Apex Legends در دسترس قرار گرفت

بروزرسان فصل دوم Apex Legends امروز در دسترس طرفداران قرار گرفته و قهرمان جدیدی را به بازی اضافه کرده است؛ به منظور کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با وب‌سایت خبری گیمفا همراه باشید.

ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) قصد دارد بازی Apex Legends را با بروزرسان فصل دوم، وارد سطح جدیدی کرده و ویژگی‌های بازی را تا حد زیادی شامل پیشرفت کند.

فصل نخست بازی Apex Legends از نظر محتوا کمبود داشته و طرفداران بازی تا حدی از آن ناامید شده بودند. با این تفاسیر توسعه‌دهندگان بازی سخت در تلاش هستند تا بروزرسان فصل دوم را آماده‌سازی کنند که از محتوای بسیار زیادی شامل: یک قهرمان جدید و تعداد بسیاری پوسته، چالش‌ها، شکلک‌ها (Emotes) و ویژگی‌ها برخوردار است؛ بروزرسان فصل دوم بازی در حال حاضر در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند با آن همراه شده و پیروزی‌های نخست خود را کسب کنند.

قهرمان جدید بازی، واتسون (Wattson)، به وسیله‌ی این بروزرسان نیز به طور رسمی به رقابت اضافه شده است که از نیروی الکتریسیته به روش‌های متفاوت و جذابی بهره می‌برد. همچنین اسلحه‌ی جدیدی از دسته‌ی L-STAR EMG به منظور منفجرسازی صورت قهرمان‌های رقبا به بازی اضافه شده است؛ قطعا حالت رتبه‌بندی چالش‌های بسیاری را به بازی اضافه خواهد کرد.

از قابلیت‌های واتسون می‌توان به این موارد اشاره کرد:

• (Spark of Genius (Passive : یک شتاب‌دهنده به منظور شارژ مهارت نهایی واتسون بوده و با قرار گرفتن در نزدیکی اینترسپشن پیلون (Interception Pylon) سرعت شارژ آن را افزایش می‌دهد.

• (Perimeter Security (Tactical : به وسیله‌ی این توانایی، حصارهای گره‌ خورده‌ی الکتریکی ایجاد کنید تا به دشمنان آسیب رسانده و حرکت آن‌ها را آهسته سازید.

• (Interception Pylon (Ultimate : تیر برق‌های الکتریکی هستند که مهمات شلیک شده به سمت شما را دفع و نابود کرده و همچنین سپرهای آسیب‌دیده را نیز تعمیر می‌کنند. (فقط ۳ مرتبه از آن در زمان آماده بودن، می‌توانید استفاده کنید)

بازی Apex Legends در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین بروزرسان فصل دوم بازی از حجم بالایی برخوردار بوده و قابلیت رتبه‌بندی نیز به بازی اضافه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *