- دسته‌بندی نشده

بخش Ultimate Team بازی FIFA 20 دارای سیستمی مشابه به بتل‌پس خواهد بود

بخش Ultimate Team بازی FIFA 20 دارای سیستمی مشابه به بتل‌پس خواهد بود

بخش Ultimate Team همراه با لوت‌باکس‌ها و یا به قول الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، مکانیک‌های غافلگیر کننده به بازی FIFA 20 باز خواهد گشت اما تنها الکترونیک آرتس به این مورد بسنده نکرده‌ است و سیستمی مشابه‌ی گیم‌پس بازی‌هایی مانند Fortnite و Apex Legends را نیز در آخرین نسخه‌ی مجموعه‌ی FIFA قرار داده است.

این سیستم که به مانند بتل‌پس عنوانی مانند Fortnite، اهدافی را برای کاربر تعیین می‌کند، باعث می‌شود تا با تکمیل اهداف مورد نظر، لول کاربران در بخش رتبه‌بندی Ultimate Team افزایش یافته و علاوه بر آن نیز، آیتم‌ها و مواردی مانند بازیکن‌های افسانه‌ای حاضر در FIFA 20 (بازیکن‌های حاضر در دسته‌بندی FIFA Icon) و همچنین سیستم‌های چینش حرفه‌ای بازیکن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این اهداف به چندین سطح تقسیم می‌شوند که هر سطح، جوایزی متناسب با ارزش و چالش‌ برانگیزی خود را خواهد داشت. بر اساس اطلاعات در دسترس قرار گرفته، هر فصل بین ۶ الی ۸ هفته به طول خواهد انجامید. همچنین چالش‌هایی در بازی با نام Milestone Tier وجود دارند که با سیستم اهداف فصلی متفاوت بوده و به صورت دائم و بدون تغییر در Ultimate Team بازی FIFA 20 حاضر خواهند بود. فرایند تکمیل کردن این چالش‌ها ممکن است که بین‌ هفته‌ها و یا ماه‌ها وقت باز‌یبازان را بگیرد.

با بررسی موارد بالا می‌توان دریافت که شرکت الکترونیک آرتس با قرار دادن چالش‌ها بیشتر در مقابل بازی‌بازان، سعی دارد تا آن‌ها را بیشتر به پای FIFA 20 و بخش Ultimate Team آن بنشاند و همچنین درآمد بیشتری را نسبت به خرید‌های درون‌برنامه‌ای که به تکمیل این چالش‌ها کمک می‌کنند، نسیب خود کند. بخش Ultimate Team مجموعه‌ی FIFA به عنوان یکی از پرسودترین محصولات شرکت الکترونیک آرتس به حساب می‌آید، به گونه‌ای که ۲۸ درصد از سود مربوط به سال مالی ۲۰۱۸ شرکت الکترونیک آرتس حاصل از بخش Ultimate Team بوده است.

بازی FIFA 20 در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۸ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار خواهد گرفت. همچنین نسخه‌ی نینتندو سوییچ این اثر نیز با پسوند Legacy Edition عرضه خواهد شد که در واقع بر پایه‌ی بازی FIFA 19 توسعه یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *