- دسته‌بندی نشده

باگ جدید Mortal Kombat 11 منجر به خلق تصاویری فوق‌العاده شده است

باگ جدید Mortal Kombat 11 منجر به خلق تصاویری فوق‌العاده شده است

به تازگی و در طی یک گلیچ، تصاویر زیبایی از بازی Mortal Kombat 11 منتشر شده‌اند.

بازی Mortal Kombat 11 حدود چند ماهی است که روانه‌ی بازار شده و تمامی بازی‌بازان می‌توانند از آن لذت ببرند. این بازی که به نوعی پرچمدار سبک مبارزه‌ای محسوب می‌شود، با یازدهمین نسخه‌ی خود توانست حسن ختامی باشکوه در نسل هشتم داشته باشد و حیرت همگان را برانگیزد. استودیوی سازنده از زمان عرضه تا کنون در تلاش بوده است تا مشکلات و باگ‌های بازی را به سرعت هر چه تمام‌تر برطرف کند، ولی بالاخره تعداد کمی باگ از زیر دست آن‌ها در رفته است که یکی از آن‌ها اتفاقا بسیار مورد توجه بازی‌بازان قرار گرفته است.

این باگ که مربوط به صفحه‌ی Finish Him/Her می‌شود، لوگوی مخصوص به این حرکت را در هر جای بازی قرار می‌دهد و تصاویر جالبی به همین واسطه تشکیل شده‌اند. از آنجایی که بازی‌بازان هیچ شکایتی از این باگ ندارند و برخلاف انتظاراتمان از آن لذت می‌برند، به نظر نمی‌رسد که استودیوی سازنده قصد داشته باشد تا حل این مشکل را در اولویت قرار دهد. شما در قسمت زیر می‌توانید تصاویری که بازی‌بازان در رابطه با این باگ تهیه کرده‌اند را مشاهده کنید.

تصویر باگ مذکور برای شخصیت Sub-Zero

تصویری که به واسطه‌ی این باگ از شخصیت Jade منتشر شده است

تصویری از شخصیت Liu Kang که لوگوی Finish Move با حرکت نهایی او ترکیب شده است.

تصویر شخصیت Scorpion در میانه‌ای اجرای Finish Move.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه (۲۳ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان و خون جاری خواهد شد… | نقد و بررسی بازی Mortal Kombat 11 برای شما عزیزان مهیا شده است. همچنین اگر جزو کسانی هستید که عادت دارند مسابقات و مبارزات خود را به مرگ‌بارترین حالت ممکن خاتمه دهید، می‌توانید راهنمای اجرای حرکات تمام‌کننده‌ی این بازی با نام ساده نخواهی مرد! | راهنمای اجرای تمام Fatality ها در Mortal kombat 11 را نیز مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *