- دسته‌بندی نشده

بازی The Outer Worlds عنوانی سیاسی نیست

بازی The Outer Worlds عنوانی سیاسی نیست

با اینکه محوریت اصلی بازی The Outer Worlds در مورد قدرت و عواقب آن است ولی به گفته‌ی استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment)، نمی‌توان این بازی را عنوانی سیاسی خواند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه شوید.

در حالی که زمان زیادی تا انتشار این بازی پرحاشیه نمانده‌ است، آقای لئونارد بویارسکی (Leonard Boyarski)، یکی از دو کارگردان بازی در استودیوی آبسیدین اینترتینمنت، اظهار داشت که بازی The Outer Worlds در موارد زیادی به عواقب نظام سرمایه‌داری اشاره دارد، ولی تیم سازنده تنها از جنبه‌ی طنز به این مسئله می‌پردازد و از سوگیری‌های سیاسی اجتناب می‌کند.

وی در ادامه افزود:

داستان بازی ما روایتگر تعادل قدرت است و بیان‌گر این است که چگونه مردم قدرت را بدست می‌آورند و به چه نحوی از آن استفاده می‌کنند. ما سعی کردیم شخصیت‌های زیادی را در بازی بوجود آوریم که از از نظر فکری بسیار با یکدیگر تفاوت داشته باشند، همچنین از تئوری و فلسفه‌های مختلفی استفاده کردیم و به هیچ وجه قصد بر این نداشتیم که بازی را با یک دیدگاه هدایت کنیم. ما تصمیم داریم که از تمام زوایا به یک موضوع نگاه کنیم و نتیجه‌گیری را بر عهده‌ی بازی‌باز بگذاریم.

بازی The Outer Worlds در تاریخ ۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *