- دسته‌بندی نشده

بازی Ring of Elysium برروی استیم بیش از ۷ میلیون بار دانلود شده است

بازی Ring of Elysium برروی استیم بیش از ۷ میلیون بار دانلود شده است

استودیوی اورورا (Aurora Studios)، سازنده‌ی بازی Ring of Elysium تایید کرد که این عنوان بتل رویال برروی استیم بیش از ۷ میلیون بار دانلود شده است. این عنوان آنلاین و رایگان ابتدا به صورت دسترسی اولیه در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی عرضه شد.

اخیرا، به‌روزرسان جدیدی برای این بازی منتشر گردید که شامل محتویات تازه و یک حالت جدید به نام Ashen Eye بوده است. در این حالت جدید، بازی‌بازان در حالی که منبع اکسیژن آن‌ها در حال اتمام است، باید در یک منطقه‌ی امن با یکدیگر به رقابت بپردازند.

در Ring of Elysium شما یکی از صد نفری هستید که در یک منطقه‌ی ناشناخته گیر افتاده و باید جان سالم به در ببرید. یک هلی‌کوپتر برای کمک به آن منطقه می‌آید و فقط یک نفر می‌تواند سوار بر آن شده و خود را از آن شرایط موجود نجات دهید. پس باید همه‌ی قدرت خود را به کار گرفته و با استفاده از ترفندها و روش‌هایی مختلف، خود را به آن رسانده و پیروز شوید.

بازی Ring of Elysium هم‌اکنون از طریق شبکه استیم (Steam) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از این عنوان بتل رویال، از این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا دیدن بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *