- دسته‌بندی نشده

بازی Phoenix Point تاخیر خورد

بازی Phoenix Point تاخیر خورد

استودیوی اسنپ‌شات گیمز (Snapshot Games) به طور رسمی تایید کرد که بازی Phoenix Point با تاخیر مواجه شده و قرار است در ماه دسامبر سال جاری میلادی عرضه شود. این بازی قرار بود در سوم سپتامبر سال جاری میلادی منتشر شود. پیش از این نیز، بازی با تاخیرهای زیادی مواجه شده بود. سازندگان در بیانیه‌ای اعلام کردند که به منظور ارائه‌ی تجربه‌ای بهتر و بهینه‌تر بازی با تاخیر عرضه خواهد شد.

در این بیانیه آمده است:

ما می‌دانیم که این اولین تاخیر ما نیست و از طرفداران بازی که می‌دانیم به شدت منتظر آن هستند، عذرخواهی می‌کنیم. هیچ‌کس ناامیدتر از ما نیست، اما به طور جمعی به توافق رسیدیم تا تاریخ انتشار بازی را به تعویق بیاندازیم، چرا که حس کردیم فعلا مطابق انتظارات ما نیست. ما می‌خواهیم Phoenix Point یکی از بازی‌های مورد علاقه‌ی شما باشد و برای این کار به کمی زمان بیشتر نیاز داریم.

بازی Phoenix Point یک عنوان استراتژی نوبتی و تاکتیکی است که توسط خالقان X-COM توسعه یافته که شامل مبارزات با موجودات بیگانه و وحشتناک است. طبق توضیحات بازی، دشمنان شما در برابر تاکتیک‌های شما رشد و تکامل خواهند یافت و باعث ایجاد انواع مختلفی از چالش‌ها و غافلگیری‌ها برای شما در میدان جنگ می‌شوند.

بازی Phoenix Point در ماه دسامبر ۲۰۱۹ برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. بازی در پلتفرم رایانه‌های شخصی به صورت انحصاری برروی فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *