- دسته‌بندی نشده

بازی Gundam Battle: Gunpla Warfare به‌زودی عرضه خواهد شد

بازی Gundam Battle: Gunpla Warfare به‌زودی عرضه خواهد شد

سازندگان بازی جالب Gundam Battle: Gunpla Warfare به تازگی از عرضه‌ی این عنوان برروی گوشی‌های هوشمند خبر داده‌اند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، در ادامه با ما همراه باشید.

Gundam Battle: Gunpla Warfare از سری عناوین به سبک مبارزه‌ای و اکشن است که سازندگان در ساخت آن از سری بازی Gundam Breaker الهام گرفته‌اند. در این بازی شما باید کنترل قهرمانانی با مهارت‌های مختلف را در دست گرفته و با افرادی که قصد از بین بردن شما را دارند مبارزه کنید. نحوه‌ی جنگ در این بازی شباهت بسیاری به نسخه‌های پیشین دارد به گونه‌ای که طرفداران این سری بازی برای تجربه‌ی آن به دردسر نخواهند افتاد. گفتنی است که استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) وظیفه‌ی عرضه‌ی این نسخه را برعهده دارد.

Gundam Battle: Gunpla Warfare درتاریخی نامشخص برروی اندروید و iOS در دسترس قرارخواهد گرفت. این نسخه در کشور ژاپن با نام Gundam Breaker Mobile عرضه خواهد شد. اطلاعات دیگری از این بازی در دسترس نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تصاویری از بازی از سوی باندای نامکو را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *