- دسته‌بندی نشده

بازی Fallout 76 رویداد فصلی جدیدی را در ماه جاری دریافت خواهد نمود

بازی Fallout 76 رویداد فصلی جدیدی را در ماه جاری دریافت خواهد نمود

بازی Fallout 76 بسته‌ی الحاقی جدیدی را به زودی دریافت خواهد نمود و رویداد فصلی جدید آن در ماه جاری منتشر خواهد شد؛ به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با وب‌سایت خبری گیمفا همراه باشید.

در حال حاضر نام این رویداد مشخص نشده ولی جزییات اولیه‌ی آن ارائه شده است. این رویداد شامل تعدادی از تاجران سوپرمیوتنت (Supermutant) و همراهان آن‌ها، یک حزب جدید و مشارکت جامعه‌ی مجازی و طرفداران این بازی به منظور دریافت پاداش می‌شود.

شرکت بتسدا (Bethesda) شروع این رویداد را در پستی اعلام نمود و قرار است با ویژگی‌های اضافه شده و در حال توسعه، مرتبط باشد. گرام (Grahm)، سوپرمیوتنتی دوره‌گرد بوده که در محل‌های استقرار خود به تجارت تجهیزات مشغول است. این رویداد بر این شخصیت و براهمین‌ها (Brahmin) که از همراهان وی هستند، تمرکز خواهد داشت. گرام درنظر دارد گروه خود را در کنار یک‌دیگر حفظ کند و بازی‌بازان بایستی در این امر به وی کمک نمایند.

شرکت بتسدا در این خصوص اظهار داشت:

آیا بوی دود را حس می‌کنید؟ احتمالا گرام در حال آماده‌سازی کوره است.

همچنین در ادامه توضیحاتی را در مورد این رویداد ارائه نمود:

طرفداران در پایان این ماه رویداد فصلی جدیدی را دریافت خواهند نمود و قرار است با سوپرمیوتونت محبوب این بازی و دوست صمیمی وی، چالی مومو (Chally the moo-moo)، ساکنین را در کنار هم گرد آورده و بر گرمای شدید تابستان غلبه نمایند. اشتباه برداشت نکنید، چالی در رابط کاربری بازی (Menu) قرار ندارد.

پاداش‌هایی در جریان این رویداد در نظر گرفته شده است ولی جزییات زیادی از آن‌ها منتشر نشده و زمان به دست آوردن این پاداش‌ها نیز مبهم است؛ بر اساس توضیحات شرکت بتسدا این جزییات و تاریخ شروع این رویداد به زودی اعلام خواهد شد.

بازی Fallout 76 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و بسته‌ی الحاقی جدید آن قرار است در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ (۱۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) عرضه گردد؛ علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی مربوط به این بازی را از وب‌سایت خبری گیمفا مطالعه نمایند و همچنین می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را نیز از این نشانی دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *