- دسته‌بندی نشده

بازی Dota Underlords به زودی حالت‌های معمولی و رتبه‌بندی جداگانه‌ای را دریافت خواهد نمود

بازی Dota Underlords به زودی حالت‌های معمولی و رتبه‌بندی جداگانه‌ای را دریافت خواهد نمود

به‌روزرسان جدید بازی Dota Underlords به زودی منتشر خواهد شد و همزمان با انتشار آن، حالت‌های رتبه‌بندی و معمولی جداگانه‌ای نیز به آن اضافه خواهد شد.

طرفداران بازی Dota Underlords به شدت خواهان اضافه شدن حالت رتبه‌بندی جداگانه‌ای به این عنوان بودند و حالا مصادف با انتشار به‌روزرسان جدید آن، این خواسته رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت. شرکت والو در این خصوص اظهار داشت:

ما یک تصمیم قاطعانه به منظور طراحی دو روش بازی‌کردن در Dota Underlords اتخاذ نمودیم.

برای آزاد کردن حالت رتبه‌بندی، می‌بایست ۵ رقابت را در حالت معمولی به اتمام برسانید. چالش‌های روزانه همچنان در حالت معمولی باقی خواهند ماند و بازی‌بازان می‌توانند به صورت تک‌نفره و یا به همراه دوستان خود به بازی‌کردن مشغول شوند. اما متاسفانه در حالت رتبه‌بندی، بازی‌بازان تنها می‌توانند به صورت تک‌نفره به رقابت با دیگران بپردازند که این تصمیم موجب نارضایتی بسیاری از طرفدارن گردیده است.

لازم به ذکر است که سیستمی جدید نیز برای حالت رتبه‌بندی طراحی شده است که رتبه‌ی بازی‌بازان را به صورت عدد نمایان می‌سازد و با توجه به عملکرد بازی‌بازان به صورتی قابل پیشبینی، افزایش و یا کاهش می‌یابد. این سیستم به عملکرد شما در پایان بازی بستگی داشته و هیچ‌گونه ارتباطی با رتبه‌ی رقیبان شما ندارد.

بازی Dota Underlords در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند دارای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *