- دسته‌بندی نشده

بازی Cyberpunk 2077 دارای سه آغاز متفاوت خواهد بود

بازی Cyberpunk 2077 دارای سه آغاز متفاوت خواهد بود

بر خلاف سری Witcher، در بازی Cyberpunk 2077 بازی‌بازان قادر خواهند بود تا شخصیت مورد نظر خود را در ابتدای بازی ساخته و به شخصی سازی آن بپردازند. اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید در حین ساخت شخصیت مورد نظر خود، می‌توانید انتخاب کنید که وی چه سرگذشتی داشته است و بر اساس انتخاب شما، بازی Cyberpunk 2077 سه آغاز متفاوت خواهد داشت.

آقای پاول ساسکو، طراح ارشد ماموریت‌های بازی Cyberpunk 2077، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت VG247، به این نکته اشاره کرد که بازی‌بازان در قسمت ساخت شخصیت، قادر خواهند بود تا داستان پیش زمینه (سرگذشت) شخصیت V را انتخاب کرده و بسته به انتخاب آنان، بازی دارای سه آغاز متفاوت خواهد بود:

بازی‌بازان در Cyberpunk 2077 می‌توانند انتخاب کنند که شخصیت V چه سرگذشتی داشته است. آن‌ها قادرند انتخاب کنند که شخصیت V یک Nomad، Corpo و یا Street Kid باشد. انتخاب هر یک از این سه گزینه باعث می‌شود که بازی در مکان‌های متفاوتی آغاز شود و در هر کدام داستان پیش زمینه رابطه‌ی مستقیمی با داستان اصلی دارد. هرگونه توضیحات بیشتر باعث فاش شدن داستان بازی می‌شود پس من همینجا به این بحث پایان می‌دهم.

به نظر می‌رسد اگر بازی‌بازان Nomad را انتخاب کنند بازی از Badlands (خارج از شهر Night City) آغاز می‌شود. شاید انتخاب Corpo به Megacorporation (قدرت اصلی بازی) مربوط باشد. در هر صورت باید برای دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتر در این رابطه فعلا باید منتظر بمانیم. نکته‌ی جائز اهمیت این است که قطعاً وجود داستان‌های پیش زمینه و آغاز متفاوت بازی Cyberpunk 2077 ارزش تکرار این بازی را افزایش خواهد داد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. شما می‌توانید تمامی اخبار مربوط به این بازی محبوب و مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنم مصاحبه‌ی جذاب و خواندنی طراح مراحل بازی Cyberpunk 2077 را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *